Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Vybíjení mobilu při připojení hodinek

(Téma vytvořeno: 13-10-2021 08:35 AM)
398 Zobrazení
Frantamobil
Pathfinder
Možnosti

Zdravím, 

pár dní už mám Watch4 a všiml jsem si celkem rapidního vybíjení mobilu při připojení hodinek. Před tím jsem měl Garminy Vivoactive 3 a mobil měl večer při normálním používání třeba 40 procent, ted má max. 15. 

Další věc, které jsem si všiml je indikace připojení hodinek k bluetooth. Garminy byly připojení "na pozadí" a Watche svítí připojené na notifikační liště podobně jako třeba sluchátka. 

Nevíte někdo čím to může být způsobeno? 

Děkuji za odpovědi. 

0 Like
9 Odpovědi
SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti

Dobry den,

co mate za telefon?

Notifikacni listu muzete jednoduse vypnout. Podrzte na notifikaci prst a upozornění vypněte. 

Nepouzivate nejaky upraveny cifernik?

Napriklad aplikace Facer zdime jak hodinky tak telefon.

Zkuste zmenit cifernik na nejaky zakladni a uvidite. Casto je to prave tato pricina.

 

WhatsApp Image 2023-06-26 at 09.42.36.jpeg
0 Like
Frantamobil
Pathfinder
Možnosti
Mám Samsung Galaxy S21. Vypnout to nejde, jde o ikonu v pravém rohu u ikon baterie, signálu WiFi a budíku. Ciferník používám základní z nabídky Samsungu (viz. obrázek) Screenshot_20211013-102025_Galaxy Watch4 Plugin.jpg
0 Like
SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti

V pravém horním rohu mate pouze ukazazel zapnutého bluetooth, wifi, budiku, sila signálu, rezim zvuku a baterii. Zadna ikonka pripojenych hodinek zde neni. Mam to tak stejne.

Nemate doinstalovanou nejakou app treti strany, ktera by zrala baterku?

 

 

WhatsApp Image 2023-06-26 at 09.42.36.jpeg
0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

@SobicekCze  Ja si myslím, že mu ide práve o ikonku Bluetooth, že je nonstop zobrazená

Frantamobil
Pathfinder
Možnosti

Nemám doinstalované zatím nic.

0 Like
Frantamobil
Pathfinder
Možnosti

Přesně tak. U Garminu se mi to nezobrazovalo. Napadlo mě, jestli to nemůže být tím, že Garminy měly Bluetooth 4 a Watche mají Bluetooth 5.

0 Like
Frantamobil
Pathfinder
Možnosti
Ptal jsem se na me problémy na prodejně Samsungu a doporučili mi vyměnit hodinky kus za kus. Prý se s tím ještě nesetkali.
0 Like
dukynko
Pioneer
Možnosti

Indikácia hodiniek v ikone bluetooth je vidno kvôli tomu, že hodinky fungujú aj ako bluetooth handsfree.

Garminy telefonovať nevedia, preto tam tá indikácia nebola.

Frantamobil
Pathfinder
Možnosti

Tutu funkci mám vypnutou, ale děkuji Vám za objasnění. 

 

0 Like