Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 

Oorspronkelijke onderwerp:

Trap lopen

(Onderwerp aangemaakt op: 20-01-2021 09:17 PM)
6873 Weergaven
fibbie
Apprentice
Opties
Wat mij opvalt in de Smartwatch Galaxy en de daaraan gekoppelde Health, dat er veel mogelijkheden zijn om zogenaamde sportschool onderdelen te kiezen zijn, maar het eenvoudige en toch lastige traplopen niet instelbaar is..... #traplopen

1 Oplossing


Geaccepteerde oplossingen
Oplossing
Moootje
Samsung Members Star ★★
Opties

Het aantal trappen wordt automatisch bijgehouden. Deze kun je terug vinden bij je gemaakte stappen.

Bekijk de oplossing in de community in het oorspronkelijke bericht

0 Likes
23 Antwoorden
Oplossing
Moootje
Samsung Members Star ★★
Opties

Het aantal trappen wordt automatisch bijgehouden. Deze kun je terug vinden bij je gemaakte stappen.

0 Likes
fibbie
Apprentice
Opties
Dank je. Het zou ook handig zijn om dat in meer wijzerplaten terug te zien, zodat je het tijdens de training kunt bijhouden.
0 Likes
el715
First Poster
Opties
Bij mijn aa tl stappen staat steeds 0 trappen, terwijl dat niet zo is.
fibbie
Apprentice
Opties
Waardeloos. Is verwijderd. Evenals het automatisch registreren bij het fietsen. Lijkt voornamelijk een gezondheid horloge te worden. Zwaar balen.
0 Likes
MartijnK
MegaStar
Opties

Uiteraard zitten wij niet stil en blijven we ons ook bezighouden met het verbeteren van de gebruikerservaring, regelmatig wordt er dan ook een nieuwe update uitgerold. En wellicht dat deze opties in de toekomst ook via een update weer beschikbaar komen 🤓

 

Groeten,

Martijn

members-moderator-signature-unpk-aug23-800x200
0 Likes
fibbie
Apprentice
Opties
Het was er al. 90% juiste meting. Ook automatisch opmeten met fietsen. Helemaal niet blij mee
0 Likes
MartijnK
MegaStar
Opties

Bij de overstap van Tizen naar Google OS is inderdaad de optie voor traptellen komen te vervallen, een trap had een standaard hoogte van 3m en dit is niet een standaard maat in Nederland. Of het fietsen nog terugkomt is voor ons ook afwachten. Wel kan je makkelijk een tegel aanmaken om de fiets activiteit gemakkelijk te starten. Een ander groot voordeel bij het handmatig starten van fietsen is dat er ook een route wordt geregistreerd.

 

Uiteraard wensen we je verder heel veel gebruiksplezier toe met je Watch en mocht je andere vragen hebben dan hoor ik het graag van je!

 

Groeten,

Martijn 

members-moderator-signature-unpk-aug23-800x200
0 Likes
RobinEB
Explorer
Opties

Fietsen pikt GW4 wel op bij mij, misschien is dat inmiddels weer goed.

Traplopen niet, maar heeft wel een workaround. Als je de laatste trede hebt gehad, even je arm opsteken. Iets omslachtig en ik vind dat Samsung het gewoon moet fixen, maar het werkt 

MartijnK
MegaStar
Opties

Hi @RobinEB, goedemorgen.

 

Via onze Samsung Members-app kun je een foutrapport indienen, open de Samsung Members-app en kies voor Ondersteuning. Scroll je dan iets naar beneden, dan zie je de optie staan om een Foutrapport in te dienen. Mijn collega's kunnen dit dan verder onderzoeken en nagaan of dit met een update vanuit ons kan worden verholpen 😇
 

Groeten,

Martijn 

members-moderator-signature-unpk-aug23-800x200
0 Likes