Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Problémy s připojením Watch6

(Téma vytvořeno: 29-02-2024 08:23 AM)
140 Zobrazení
katerina_
First Poster
Možnosti
Od včera se mi neustále odpojovaly a pripojovaly hodinyk k telefonu, v aplikaci Galaxy Wearable se mi dokonce ukazovala jiná úroveň nabití hodinek než byla reálná. Restart hodinek nepomohl, tak jsem je dala do továrního nastavení a chci je znovu připojit k telefonu. Připojování se ale zasekne pri 87 % a objeví se chybová hláška, že se nelze k hodinkám připojit. Existuje ještě něco, co bych mohla zkusit, nebo to je na opravu/reklamaci hodinek?

Shodou okolností jsem včera nainstalovala na telefon (S22) poslední 2 aktualizace. 


0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Zkuste jeste v telefonu zresetovat bluetooth - viz obr1709270788781.jpg

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
5 Odpovědi
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Resil se tu pred casem bug, kdy neslo sparovat hodinky. Resenim bylo manualne zmenit datum v telefonu na rok 2023, provest sparovani, a pak vratit datum zpet. Zkuste
0 Like
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Dobrý den, zkusil bych postup zmíněný výše - tedy manuálně nastavit datum na rok 2023 a zkusít spárovat. Poté změnit datum opět na automatické.

Shodou okolností jsem dnes Galaxy Wearable aktualizoval - přesněji plug-in pro GW6 - a zatím vše vypadá bez problémů...
0 Like
katerina_
First Poster
Možnosti
Děkuju moc za rady. Zkusila jsem to jak píšete (dát telefon do roku 2023 a spárovat hodinky), ale spárování hodinek selhalo na 85 % - opět to vypsalo chybovou hlášku 🤔
0 Like
Řešení
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Zkuste jeste v telefonu zresetovat bluetooth - viz obr1709270788781.jpg
0 Like
katerina_
First Poster
Možnosti
Super, děkuju moc! Už to funguje 😊
0 Like