Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Platba hodinkami

(Téma vytvořeno: před 2 týdny)
70 Zobrazení
Jozkor
Apprentice
Možnosti
Nemal som problém s platením hodinkami. Od kedy je ta nova bezpečnostná politika, kedy platíš mobilom musíš ešte overiť cez odtlačok prsta platbu na mobile. Chcel som dva krát zaplatiť za tovar a vždy hodinky mi oznámili, že mám pozrieť mobil.

A otázka trosku iná ak mám S23 ultra a každý má v okolo Iphone 15 pro a max Samsung je lepší nie? Neoplatí sa prejsť. 
0 Like
22 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Jozkor

Osobně nemám hodinky Galaxy Watch, ale spousta uživatelů s tím placením má problémy, nejste zdaleka sám.

Co se týká porovnání Samsung vs Apple, asi se nedá jednoznačně říci co je lepší, záleží na vašich preferencích v oblasti OS. iOS je systém značně omezený a spoustou věci nelze narozdil od Androidu uživatelsky měnit ... S23Ultra je za mě nejlepší vlajka posledních let, a pokud jste spokojen tak bych neměnil, jen kvůli "ostatním" 


fajn-Snek-podpis-B


Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @Jozkor
ano, je to tak. S placením sice problémy nemám, ale nyní na úkor bezpečnosti se musí platba potvrzovat. A je jedno, zda platím telefonem či hodinkami. U ubou zařízení nyní potvrzuji PINem nebo otiskem prstu. Momentálně s tím Vy jako uživatel nic neuděláte.

FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Hodinkama samsung je lepsi neplatit. V 80% pripadu nezaplatite ani po (opakovanem) zadani pinu (mam gw4 i gw5 a u obou je to naprosta tragedie).
Placeni telefonem je zatim ok (pokud neuplynou 3 minuty od jeho odemceni).
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Dobrý den, ona nutnost potvrzovat platbu PINem i v hodinkách je chybou na straně Googlu. A netýká se všech uživatelů (u mně např. bez problémů).

Co se placení obecně týká - dal jsem, po zpětném přechodu z GW6classic na GW5pro, placení šanci a jsem spokojený - placení (konečně) funguje spolehlivě a nezaplatím na první dobrou v minimech případů...
jv18
Big Cheese
Možnosti
Hodinek s WearOS jsem měl několik včetně Samsungů a jelikož mám hodinky primárně na placení a v druhé řadě na notifikace, rád jsem se jich vždy zbavil a vrátil se na zcela bezproblémový Garmin. Placení s úspěšností 100% za poslední 4 roky a PIN 1x za 24 hodin nebo po sundání hodinek, výdrž ve dnech a ne v hodinách, po změně telefonu netřeba znovu nastavovat hodinky, nejlepší aplikace pro wearables napříč všemi značkami vůbec, přesnost měření atp. Navíc je jedno, jestli si vezmu zrovna Samsung telefon, nebo jiný android, příp. iPhone. Ale na to si musí přijít každý sám.
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Pod tohle se rád podepíšu 🫡

fajn-Snek-podpis-B


JeoCZ
Helping Hand
Možnosti
Ano, toto potvrzuji. Pin by hodinky neměly chtít a jedná se jen o nějakou chybu na straně Googlu, o které samotný Google ví. Tak snad bude brzo opravena. Osobně také nemám s placením hodinkami žádný problém.
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Raddi
Big Cheese
Možnosti
Mám zas "podle Vás" debilní dotaz, můžete mi rozumně vysvětlit, jak může být zadávání PINU "na úkor bezpečnosti"?? Snad je to přesně naopak, nebo mi uniká význam.
IT technik