Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Přehrávání hudby při cvičení

(Téma vytvořeno: 09-10-2023 05:05 PM)
109 Zobrazení
Members_54cbuFU
First Poster
Možnosti

Dobrý den, mám problém s hodinkami Galaxy Watch4. Když zahájím cvičení na hodinkách a potáhnu prstem do leva abych ovládal hudbu tak se mi nechce zobrazit a píše to "zvolte umístění". Pokud na toto kliknu a vyberu jako zdroj, na kterém pouštím hudbu přes Spotify, v hodinkách se mi to normálně ukáže a hudbu mohu ovládat, ovšem s velkou odezvou. Nicméně pokud se vrátím na obrazovku cvičení tak se to opakuje, tudíž musím znovu zvolit umístění. Tudíž z obrazovky kteréhokoliv cvičení nemohu okamžitě hudbu stopnout, či změnit hlasitost, ale musím zdlouhavě vykonat tento proces, což během aktivity je opravdu nepříjemné. Poradíte mi prosím co s tím?

0 Like
2 Odpovědi
fofrboy
Navigator
Možnosti
Dnes jsem zjistil, že stejný problém mám u Watch 6 Classic.
0 Like
Members_54cbuFU
First Poster
Možnosti

Samsung podpora mi poradila dát do továrního nastavení a bohužel nepomohlo. Alza, kde jsem je kupoval řekla ať obnovím minulou aktualizaci, což nevím jak se dělá upřímně, ale stejně bych to neudělal, protože v této aktualizaci přibylo spoustu pro mne důležitých věcí, jako auto detekce cyklistiky. Mně sedlo od kola "přirostlo k prdeli", takže něčeho takovýho se vzdát je pro mě nepřijatelný. Nebo řekli, že to můžeme řešit reklamací.

0 Like