Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy watch4

(Téma vytvořeno: 14-09-2023 07:40 AM)
147 Zobrazení
VelkyVezir
Explorer
Možnosti
Zdravím, má taky někdo problém, že když pustím hudbu v telefonu, tak se mi nezobrazí ta notička dole? Když zkusím přehrávání v hodinkách tak tam je. Je to až teď po aktualizaci. Díky za rady.
0 Like
4 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Dobrý den, nebude to chyba v aktualizaci, mně to funguje dobře (ale mám GW5 Pro). Jakou používáte aplikaci na přehrávání hudby? Zkoušel jsem Samsung Music, Spotify, Smart AudioBook Player  aPředčítač @voice a všechny se chovají dle očekávání.

Nedělal jste náhodou po aktualizaci obnovení hodinek s načtením zálohy? NBotifikace vám chodí normálně?






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



VelkyVezir
Explorer
Možnosti
Používám samsung music a nedělal jsem vůbec obnovení, takže zkusím udělat obnovení hodinek.
0 Like
VelkyVezir
Explorer
Možnosti
Tak po obnovení vše v cajku, díky
0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Tak jsem ze zvědavosti vyzkoušel a stejný problém. HR hodinek (bez obnovení zálohy) jsem dělal včera večer. Aktuálně pomohl Reboot a vymazání cache. Ale stejně se mi občas neaktualizuje dlaždice s počasím. Zajímavé je, že na ciferníku je hodnota aktuální shodná s telefonem (aktual. Každou hodinu) a na dlaždici visí hodnota několik hodin stará. Po kliknutí na kolečko se nejprve srovná s hodnotou na telefonu a poté začne načítat aktuální údaj. Dále se mi nezobrazuje foto kontaktů u "zmeškaných hovorů". Na druhém kusu GW4, které jsem ještě neaktualizoval tohle všechno funguje bez chyby.

0 Like