Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

(Téma vytvořeno: 14-12-2018 08:27 AM)
31622 Zobrazení
09freds
Pioneer
Možnosti

Pořidil jsem si hodinky nedávno a jsem s něma celkem spokojen. I ta vydrž baterky z které jsem jsem měl největší obavy je celkem OK, hodinky vydrží při mém způsobu využití min. 3 dny. Jediná věc ,která mne rozladila je naprosta nefunkčnost vyškoměru a barometru. Výškoměr udává výšku cca až 100 m nižší oproti skutečnosti. I když nastavím výšku ručně na správnou hodnotu a  pak přepnu na další obrazovku tak výška se opět změní na nesmyslnou hodnotu. A barometrický tlak hodinky ukazuji ve velmí malem rozsahu , za dodu co je mám tak ukazovaly  v rozsahu 998- 1001 hPa. 

Teď, když piší příspěvek tak jsem v nadmořské výšce 247 m a hodinky ukazuji 169 m, tlak vzduchu je 983 hpa a hodinky ukazuji 1001 hPa.

Je to běžný projev hodinek, nebo je u mne něco špatně?

0 Like
Přejít na řešení
267 Odpovědi
Ambriel
Navigator
Možnosti
No já reklamuju u Alzy a vždy reklamace 29 dnů. Jinak po první reklamaci šlapalo chvíli a přestalo fungovat historie tlaku a výšky tak během pár dnů opět na reklamace
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Ambriel to je mi líto, že to ve Vašem případě tak trvá. Záleží na servise, ale podle to co jsem se ptal, tak to trvá 1-3 dny. Takže na celkové délce reklamace má asi největší podíl kurýrní společnost + Alza.. držím palce ať máte brzy zpět hodinky nebo peníze :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Ambriel
Navigator
Možnosti
Taky si myslím že to drží Alza.
0 Like
michalkopriva
Explorer
Možnosti
Lepší je odnést vše rovnou do autorizovaného servisu. Je to rychlejší než přes Alzu 🙂


Galaxy A70 + Galaxy Watch 46mm
0 Like
Daveman01
Navigator
Možnosti

Já řešil to samé, reklamace v autorizovaném servisu do 3 dnů. Ale už výškoměr zase nejde, tak čekám na Galaxy WATCH 2 pokud budou a asi vyměním. Zatím se hold bez pater a nadmořské výšky musím obejít.

0 Like
calvero2
Navigator
Možnosti

Tak dnes jsem galaxy watch 46 odvezl do zákaz. servisu samsung OVA již podruhé, než jsem stačil říct o jaký problém, tak se ptal sám "co výškoměr-barometr?" a já jj i podlaží a jsem tu u vás již podruhé. Tak dám vědět jak to bude trvat teď. Minulé to bylo to týdne. 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Takže je možné, že se reklamace bude opakovat... V Samsung Plaza jsem se ptal, ale moc případů tam neměli, a většinou se po první opravě zákazníci nevraceli. Tak snad bude již klid :smiling-face:


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
calvero2
Navigator
Možnosti

Jak jsem již psal, ve středu jsem watch 46 odvezl k 2.reklamaci (stejná závada - výškoměr,barometr, podlaží) a dnes jsem si je vyzvednul. Zavada je asi jen u 46, nějaké špatné řešení čipu na desce, ten údajně vše řídí (barometr,výškoměr, podlaží atd), takže opět výměna desky + zadního krytu.

Jsem zvědav jak dlouho to vydrží. 

Ambriel
Navigator
Možnosti

Ahoj, Tak hodinky dnes vyzvednuté z reklamace předposlední den před uplynutím lhůty. Dostal jsem nový kus, nicméně po 2 hodinovém provozu hodinky zase do historie nezapisují vývoj tlaku ani výšky. Je to divné že se to děje u nového kusu. Pár dní počkám a pak budu řešit jestli 3. Reklamace a vrácení peněz nebo jsi hodinky nechám is touto vadou. Ale popravdě už mi to docela štve. Pomalu si začínám hrát s myšlenkou garminu.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Já se na to prostě vykašlal. Ukazuje mi to naproto nesmyslné hodnoty, chvíli po reklamaci to fungovalo, ale ted zase třeba 60 pater denně (kdo mě zná, ví, že to je blbost).

Ohledně tepu si také nejsem jistý, jestli 87 klidový tep je úplně přesně.

Beru to tak, že to jsou chytré hodinky a ne sport/health meter, akorát by to Samsung neměl pak tak propagovat.

 



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like