Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 

Oorspronkelijke onderwerp:

overmatig lawaai bij start van centrifugeren

(Onderwerp aangemaakt op: 24-02-2025 07:03 PM)
187 Weergaven
renebe64
First Poster
Opties

Mijn nieuwe Samsung Bespoke ww90db8u95ghu3 maakt tijdens begin van het centrifugeren een hard slaand geluid. Het lijkt dat de machine het wasgoed wil verdelen { zeker niet teveel en meerdere stukken wasgoed } en hierbij maakt de trommel een grote zijdelinkse beweging. Deze beweging is zo groot dat de trommel ? tegen de deur komt. Je ziet de voorzijde van de machine inclusief deur dan ook bewegen. Machine staat waterpas en op alle 4 de voetjes. Is dit een bekend probleem ?

0 Likes
5 Antwoorden
Ajay-A
Community Manager
Opties

Hallo @renebe64,

 

Bedankt voor jouw melding hierover. Ik kan begrijpen dat je hiervan schikt. Kan je een video hiervan delen waarop jouw wasmachine duidelijk op te zien is? We hebben dan een beter beeld bij.

 

Met groet,

Ajay 

Community Manager
0 Likes
renebe64
First Poster
Opties
0 Likes
Ajay-A
Community Manager
Opties

Bedankt voor de video renebe64,

 

Dat is inderdaad een bijzonder beweging van de trommel. Kan je ook een filmpje maken waarbij ook de gehele wasmachine op te zien is(1 meter afstand)? Gebeurt dit trouwens bij een bepaald gedeelte van een programma en ook bij andere programma?

 

Met groet,

Ajay

Community Manager
0 Likes
renebe64
First Poster
Opties

Hallo Ajay

Bijna elke keer bij de start van het centrifugeren maakt de trommel zijdelinkse bewegingen. De trommel slaat dan met een klap tegen de zijwand.

Lijkt wel bewust om het wasgoed te verdelen. Dit gebeurt een aantal malen achter elkaar totdat de trommel lichter wordt omdat een gedeelte van het water eruit is.( Of het wasgoed is beter verdeeld ).Als het toerental wat hoger wordt gaat de trommel niet meer heen en weer en werkt de machine normaal.

0 Likes
Ajay-A
Community Manager
Opties

Bedankt voor het delen van het filmpje renebe64,

 

We hebben het intern kunnen overleggen. Hieruit is gekomen dat de beweging lijken te komen door de kast waar het in zit. We raden wasmachines aan om op een stabiele en harde vloer te plaatsen. 

Ben je in de mogelijkheid om de wasmachine te plaatsen op de vloer, om dan te kijken of de issue terugkomt?

 

Met groet,

Ajay

 

Community Manager
0 Likes