Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

surround s TV jako LRC?

(Téma vytvořeno: 12-04-2020 02:34 AM)
484 Zobrazení
OCs
Journeyman
Možnosti

Znovu všechny zdravím, a jsem tu s dalším dotazem na komunitu :smiling-face:

 

S příjemným překvapením jsem zjistil, že zvuk The Frame je — přinejmenším v mé poměrně malé místnosti vyhrazené pro domácí kino — mnohem lepší, než jsem původně předpokládal.

 

Proto zvažuji, že bych se možná obešel bez samostatného soundbaru (s nímž jsem původně počítal), a zajímalo by mne, zda existuje nějaká možnost použít vlastní reproduktory televise jako LRC, a připojit pouze přes bluetooth zadní surroundové bedýnky?

 

Mnohokráte děkuji za všechny informace a pomoc,

OC

4 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký den @OCs 

 

Neznám podrobně portfolio ostatních výrobců, ale většinou se zadní bedýnky párují se Subwoofer, případně u soundbarů s hlavní částí audiosoustavy. V tomto případě by tuto úlohu musela převzít televize, na což nebude připravená. Zadní bedýnky možná spárujete, ale nebudou produkovat pouze vybrané kanály, ale pravděpodobně budou duplikovat zvuk z vestavěných reproduktorů televize. Zkusím ještě informaci ověřit.

 

Děkuji za Váš dotaz a přeji hezký den


fajn-Snek-podpis-B


Řešení
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím Community,

 

@OCs 

propojení přes vlastní reproduktory Tv jako LRC, to bohužel nejde.  Můžete využit Soundbary HW-R450-HW-Q70R a k nim lze připojit zadní reproduktor SVA-8500S.

 

Hezký den.

RpBP
Mastermind
Možnosti

But yes directly to the flame with nice girls wired pair god cable, to an Amplifier better for save money and time later, increpy enought in something as to have Flame as Cineme having 8K ready Cinema with Bars ready and not as a present for the house with childs draws and pics there 🌸 👍

 

It is correct that you can add many things to the Flame as Proximity Sensor as lonnger but with the same Flare you can do manny things to not disturb empatic world congres never 👎

 

RpBP
Mastermind
Možnosti

Corona Vire in that place..I wait have not listen about that more in my iPad,,.news about Corona said Mr.Dog 👋👋👋