Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung Smart távirányító

(Témakör létrehozásának dátuma: 29-08-2018 07:11 AM)
3505 Megtekintések
Lipton
First Poster
Beállítások
Vásároltam egy Samsung  UE55MU6122KXXH UHD Smart LED TV-t. 
A termékhez alapból egy TM1240A távirányítót kaptam. 
De szeretnék egy Samsung Smart távirányítót vásárolni.  
Sajnos ehhez a tv típushoz nem találtam Smart távirányítót.
Létezik hogy ehhez nem tv típushoz nincs vagy nem "párosítható" Smart távirányító??
Ha van akkor mi a tipusszáma, hol lehet megrendelni....
0 tetszik
5 Válaszok
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia!

 

Az okostávirányítók bluetooth-on keresztül csatlakoznak a tévékészülékekhez, mivel az említett tévé nem rednelkezik bluetooth funkcióval sajnos nem kivitelezhető a használata okostávirányítókkal.

 

Alternatív megoldás lehet egy  USB/HDMI-n csatlakoztatható bluetooth adaptert használni. Garantálni nem tudjuk a megfelelő működést  de természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem működhet.

 

Okostávirányítót márkaszervizeinkből vásárolhatsz, elérhetőségüket a https://www.samsung.com/hu/support/service-centre/ linken találod.

 

Üdv!

0 tetszik
kocsobacsi
First Poster
Beállítások

Kedves TiborL!

 

Hasonló jellegű lenne a kérdésem nekem is:

Samsung UE55NU7172U típusú készülékemhez kerestem volna Smart távirányítót.

Nekem is ugyanaz lehet a probléma, hogy nincs BT a TV-ben?

 

Köszönöm előre is!

0 tetszik
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia!

 

Így van, az UE55NU7172U típus sem rendelkezik BT  funkcióval, ezért hagyományos távirányítókkal használható.  A 2018-as, N szériás tévékészülékeknél a 7400-as típustól kezdődően van beépített BT modul.

 

Üdv!

0 tetszik
ttako
First Poster
Beállítások

Üdvözlöm,

 

Samsung UE65RU7102 televízióhoz a smart távirányító használható?

A leírás szerint van benne Bluetooth.

Amennyiben a használathoz szükséges egy USB BT adapter, kérem írjon pontos típust, amivel tudna működni!

 

Hálás köszönet!

0 tetszik
Csabi1984
First Poster
Beállítások

Sziasztok! Nekünk egy 32MU5502-es Samsung Tv van amelyhez ezt a csodás Bluetootos tavirànyítót kaptuk és random módjára elfelejti a kapcsolatot. Ahogy látom ez globális betegség. Mi is hagyományos infrás távirányitóval használjuk. Ugyanakkor van egy 55MU6102-es TV-m ami 2 éve meg van és egyszersem volt bajom az ilyen BL tsvirányitóval.

0 tetszik