Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

Samsung QE 55 Q80TATXXH

(Témakör létrehozásának dátuma: 04-01-2022 07:43 PM)
221 Megtekintések
kenwood1
Apprentice
Beállítások

Az internet böngészőben szerettem volna a videa oldalán videót nézni, ami eddig zavartalanul működött, viszont most csak folyamatosan a "töltés" jelet látom. Más weboldalakon is fellépett hasonló probléma.

Eddig ment minden, most mi lehet a gond? TV-t újraindítottam, eszközápolást csináltam, internet adatokat töröltem, gyorsítótárát töröltem de eddig semmi megoldás. 

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
kenwood1
Apprentice
Beállítások

A probléma megoldódott magától 2-3 hét után. Valószínűleg a Samsung böngésző appjával volt a probléma és egy frissítés után megoldódott a probléma. A videók ugyanúgy tökéletesen futnak mint előtte, még ha más úgyis gondolja hogy a "TV nem erre van kitalálva" 😏

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

5 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Az okostévék böngészői nem éppen erre a célra lett kitalálva, így sajnos normális jelenségnek számít ha egyes weboldal elemek nem működnek megfelelően.

Az általad leírtak mellett a TV készülék gyári visszaállításával, illetve az operációs rendszer frissítésével lehet még próbálkozni.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

kenwood1
Apprentice
Beállítások

Szia, 

Értem én hogy nem erre van kitalálva, de ami eddig egy évig működött az most vajon miért nem. Igazából csak a gyári visszaállítást nem próbáltam, de hátha valaki okosabb nálam 😁

De 2x valamiért amikor váltogattam a weblapok között, és mikor visszaváltottam a videó oldalára hihetetlen módon elindult a videó. Egyszer sikerült elidítania a videót TV újraindítás után is, ám utána megint nem, és azóta többször nem is.

Gyakran használtam ilyen célra a TVt, ezért nem is értem most mi történt. 

TamásT
Samsung Expert
Beállítások
próbálj meg "asztali nézet"-re váltani a böngészőben
az segíthet
0 tetszik
kenwood1
Apprentice
Beállítások

@TamásT  írta:
próbálj meg "asztali nézet"-re váltani a böngészőben
az segíthet

Már ezt is próbáltam többször, sikertelen. 

0 tetszik
Megoldás
kenwood1
Apprentice
Beállítások

A probléma megoldódott magától 2-3 hét után. Valószínűleg a Samsung böngésző appjával volt a probléma és egy frissítés után megoldódott a probléma. A videók ugyanúgy tökéletesen futnak mint előtte, még ha más úgyis gondolja hogy a "TV nem erre van kitalálva" 😏