Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Q95T 4K Smart szétcsúszó kép

(Témakör létrehozásának dátuma: 08-02-2022 06:34 PM)
264 Megtekintések
Gyöngyösi Roland
Apprentice
Beállítások

Néhány napja vettük a tv-t és gyors jeleneteknél illetve gyorsabb mozgásnál szétcsúszik a kép. Focimeccs nézése közben például a labda útján több labda is látható, ami igen zavaró. Ez beállítás probléma, esetleg tv hiba?

 

Válaszokat előre is köszi.

5 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Tudnál kérlek videót küldeni a jelenségről?
Illetve amennyiben a televízió valamelyik alkalmazását használod médiafogyasztásra (pl. YouTube, Netflix, HBO GO, stb...), ugyanúgy jelentkezik a leírt probléma?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Gyöngyösi Roland
Apprentice
Beállítások

Szia!
Igen az említett alkalmazások használata közben is tapasztalható a jelenség. Csatolva egy videórészlet, ez pont youtube használat közben lett felvéve. Gyakorlatilag a labda megnyúlik 2-3-szorosára, bevonuláskor lassú képeken a kép tűéles. Ugyanez a tünet Fifa 22 közben PS4-en játék közben nem jelentkezik.

0 tetszik
Members_oC0kYkP
First Poster
Beállítások

Szia!

Hasonló a problémám, csak nekem FIFA 22 közben is csúszik a kép.

Sikerült már megoldani a problémát?

0 tetszik
Gyöngyösi Roland
Apprentice
Beállítások

Szia! Sajna nem jött válasz azóta sem, sőt azóta előkerült egy felhősödésnek nevezett hiba majdnem a képernyő közepén, ami mint kiderült led hiba… múlt hét csütörtök óta várom a technikus jelentkezését, mivel helyszíni javítást igényel a készülék… ebben a pillanatban pedig az HBO Max nem hajlandó települni… azért ez már szerintem gáz… egy hónapja vettem…

RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Azóta esetleg van fejlemény?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik