Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

problém připojení JBL reproduktoru k Samsung TV

(Téma vytvořeno: 26-03-2024 08:05 AM)
81 Zobrazení
Venec1
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu, pořídíl jsem si JBL reproduktor k samsung TV, který připojuji přes bluetooth bohužel při hudbě nebo větších zvukových efektech se zvuk znehodnocuje (šumí, chrčí, opožďuje se atd.). Když reproduktor připojím k mobilnímu telefonu a pustím hudbu např. přes spotify tak to reproduktor nedělá. Na druhou stranu předešlý reproduktor tyto problémy neměl. Chci se zeptat v čem by mohl být problém, děkuji.

0 Like
5 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Venec1 

Osobně si myslí, že technologie BT je dobrá tak na hudbu z telefonu , ale na přenos zvuku z televizoru s větším datovým tokem je daleko lepší je použít soundbar nebo soustavu připojenou přes HDMI nebo optický výstup. Při připojení přes BT se to dá značně vylepšit použitím hi-res kodeků, ale to bohužel u televizoru nenastavíte. Nejsem si moc vědom nastavení v TV, které by mohlo Váš problém vyřešit, asi bych spíše zvažoval jestli reproduktor nevrátit v rámci 14 lhůty (pokud můžete). 


fajn-Snek-podpis-B


Venec1
Apprentice
Možnosti
Jedná se o jbl authentic 500, není to vyloženě pouze bluetooth reproduktor, nemám problém připojit přes kabel, jen kdyby jste mi dokázal poradit, která možnost bude nejlepší, nemám s tím mnoho zkušeností a třeba kabel problém vyřeší.
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Díky za upřesnění modelu. Koukám na Váš reproduktor a dle letmého seznámení se specifikacemi mi přijde, že tento reproduktor je primárně určen na hudbu a ideálně s přímým streamem z internetu (Wi-Fi nebo LAN).  Ten reproduktor má potenciál přehrávat kvalitní audio, ale rozhodně ne z TV a rozhodně ne přes BT, a podle to ani JBL nezamýšlelo na toto použití, lépe by Vám pro Váš účel posloužil soundbar propojený přes HDMI. 

Osobně mám doma několik zařízení a přijde mi nejlepší volbu mít TV se soundbarem, který je skvělý na zvuk u filmů a videí, naopak kde většinou soundbary ztrácejí je kvalita hudby. Pro hudbu je zase rozhodně lepší např. Váš JBL authentic 500, který vypadá jinak skvěle, ale jako reproduktor k TV se moc nehodí. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Venec1
Apprentice
Možnosti
Děkuji za info a za radu.
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Nemáte zač, snad Vám bude reproduktor dobře sloužit alespoň na přehrávání hudby, JBL v této oblasti patří k nejlepším, takže určitě na hudbu bude super. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like