Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

HBBTV problémy

(Téma vytvořeno: 07-04-2018 09:36 AM)
9655 Zobrazení
dakri
Apprentice
Možnosti

v poslední době se mi stává při spuštění hbbtv na stanicích Primy, že při prvním spuštění od zapnutí TV mi to jede třeba v rozmezí 5 až 25 minut a potom mě to samo přepne do klasického vysílání TV Prima. Když chci tedy dohlédnout nějaké video, tak mě to po dalším spuštění aplikace Primy v hbbtv Prima již po několika vteřinách zase vyhodí do klasického vysílání. Třeba zkoušel jsem zapnout aplikaci O2TV Sport na den a tady mě to z hbbtv prima nevyhodilo.
Na doporučení Samsungu jsem zkusil odpojit TV od elektrické sítě, obnovit tovární nastavení a obnovit smart hub a stejně to nepomohlo. Jedná se o modelovou řadu roku 2012 - typ UE40ES6500.
Docela tuto službu využívám a štve mě, že to vyskočí a musím potom, abych se chtěl dodívat, vypnout/zapnout TV, aby mi to vydrželo kolem 15 minut. Když jsem sledoval posledně nějaký díl seriálu, tak se mi to třikrát přerušilo! Zkoušel jsem to na druhý den a opět se nedohrálo video, přerušilo se.  Internetem mezi modemem a TV to podle mě není, když se mi to třeba zacykleně vypínalo hbbtv po 15 minutách. Je to hodně nepříjemné, dřív se mi to nestávalo. Dřív přerušování videa, vyskakování do klasického vysílání se mi to stalo u hbbtv České televize, ale tam to vydrželo většinou hodinu, teď jsem to nezkoušel, ale určitě by mě to také vyhodilo po nějaké době, ale je možné, že už po několika minutách také.

Předtím jsem jinak žádné problémy s přerušením videa, aplikace hbbtv a automatického přepnutí do klasického vysílání neměl problémy.

 

Máte někdo takové zkušenosti se staršími chytrými televizory Samsung? Zkoušel jsem psát do Primy, tak uvidím, co oni na to.

FeShiNe
First Poster
Možnosti

Potvrzuju Nova nezobrazuje červené tlačítko - pouze nova cinema, gold, action atd. 

Tak to jsem zvědavý na ten nový firmware. Koukám na samsung podporu k mé tv (NU8002) a vidím tam z 01.07.2019 nový balíček verze 1202.3 tv mi ho nenabízí, tak jedině ručně udělat upgrade. Zabírá 1322,51MB tak je to asi něco většího :smiling-face:

0 Like
flacek
Journeyman
Možnosti
U mne Nova normalne cervene tlacitko vyskoci a funguje.
0 Like
Darexas
Journeyman
Možnosti

Chytám jen obyč. Novu a Cinema a nevyskočí ani u jednoho 😞

 

Tak jsem to chtěl upgradovat ručně, ale jak exe, tak archiv vyhazuje chybu kontrolního součtu a poškozený soubor. Čili se to nebudu pokoušet instalovat, abych televizi neodrovnal. Můžete to někdo zkusit, jestli máte stejný problém? https://www.samsung.com/cz/support/model/UE55NU8002TXXH/

 

Tedy začínám být mírně rozčarovaný z celkové funkčnosti tohoto produktu...

0 Like
FeShiNe
First Poster
Možnosti

Je potřeba stáhnout soubor a nakopírovat do USB flashky až poté rozkliknout na flashce.

Jinak stále vypadává zvuk u hbbtv prima u 1080p. Seznam pořád občas bufferuje, ale už posledně jsem psal na předchozí verzi, že mi to přijde lepší. Teď je to stejné na verzi 1202.3 a žádnou změnu k lepšímu jsem bohužel nepocítil.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Me na Nova a Nova Cinema take vyskoci nabidka na cervene tlacitko. Mas v TV nainstalovanou aplikaci HbbTv? Vim ze jsem asi pred mesicem nechal dat TV do defaultniho nastaveni a ta aplikace tam standardne nebyla a take mi to nenabizelo cervene tlacitko. Az kdyz jsem stahnul z aplikaci HbbTv tak to zaclo fungovat.

0 Like
Darexas
Journeyman
Možnosti

Hm, tak jestli ten update nic neřeší, tak počkám, až mi ho nabídne televize. Je to zbytečný se s tím pachtit.

 

Ovšem že mám aplikaci hbb, na jiných kanálech to funguje.

0 Like
jirkaauto
First Poster
Možnosti

Mame presne tento problem jak nastavim 720 nebo 1080 tak se kouse jinak ne... jinak mam Q6 2018

0 Like
Aquos1
Apprentice
Možnosti
Zdravím. Mam úplně stejný problém tv samsung q7fn 2018.Uz to mate vyřešené? A jak?Diky za odpověď.
0 Like
flacek
Journeyman
Možnosti

Vyresene to neni a myslim si, ze to nikdy nebude. Bohuzel cim novejsi model, tim horsi:-( Nevim jestli to nekdo dalsi resil napr. s Primou, ale asi jim napisu taky. Ne ze bych si od toho neco sliboval, ale zkusit to muzu.

0 Like
Aquos1
Apprentice
Možnosti
Psal jsem na podporu Samsung Odepsali mi .....doporučujeme volat na linku moje Qled, přijede servis a provede celkovou diagnostiku tv.Tak jsem zvědavý jestli to vyřeší ten problém se zvukem?
0 Like