Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Fialový flek na obrazovce

(Téma vytvořeno: 24-11-2018 10:36 AM)
36093 Zobrazení
donchiko
First Poster
Možnosti

Zdravím na obrazovce se mi v pravém rohu vytvořil fialový flek.Nevíte jak ho odstranit?

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Díky za názor, já osobně také považuji Samsung za špičku a právě po mých osobních zkušenostech bych si za sebe kvůli kvalitě a přístupu vybral rozhodně zase Samsung (a to teď neříkám jako superuser, ale čistě z mých osobních zkušeností). Ale přiznávám, že tento typ TV doma nemám (mám 5 let starý model UE55J6302) a tam žádný fialový flek nemám - je to ale jiná technologie.

 

SlavekBar
Apprentice
Možnosti

dobrý den @AndroidGuru 

Je mi jasné, že majiteli televize se to opravdu nevyplatí opravovat. Ale vzhledem ke konstrukční vadě bych očekával, že se Samsung nějak postaví čelem a ne, že bude jen nabádat ke koupení prodloužené záruky.

Jedná se o model UE40H6200

0 Like
superkutil
Journeyman
Možnosti
Škoda, že se Samsung tak bojí a nadává záruku 36 měs. jako třeba HISENSE. Fialové fleky se objevily cca po 26 měsících od koupě.
0 Like
superkutil
Journeyman
Možnosti
0 Like
superkutil
Journeyman
Možnosti
0 Like
PH2020
Student
Možnosti

Samsung bez problému vyměnil flekatou obrazovku za novou, pokud byla TV v záruce. Problém nastal stejný po záruce a to už se se mnou nebavili. Na fotkách je  LED TV  Samsung 55 paců po 4 letech provozu. Vyhozené peníze. Sony CRT zakoupený v roc1595266437349.JPEGff.JPEGe 1993 mám pořád funkční v garáži.

0 Like
Marusak
First Poster
Možnosti

To samé...Samsung UE48H6400...kupovaný 2015 a fialové fleky pár měsíců po dvouleté záruce. Druhá Samsung 32" kupovaná stejný rok...stejný problém ve stejnou dobu...těsně po záruce. Očividně obě s stejným šmejd panelem z té doby.

 

Tímto přístupem, ke zjevné výrobní vadě, u mně Samsung skončil...

Members_uo2lLnL
First Poster
Možnosti

Haló mám podobný problém tak tv je na vyhodenie?

0 Like
superkutil
Journeyman
Možnosti
Podle technické podpory Samsung je to konstrukční vada LCD a pokud již není TV v záruce je oprava dražší jak zustatkova hodnota TV. Mě se flek objevil v právě části obrazovky uprostřed a nyní je už kolem celého levého a horního okraje. Ale je to vidět jen někdy. Tak resim, od jakého výrobce další TV koupit. Samsung jsem považoval za špičku.
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@superkutil @Members_uo2lLnL 

 

Dobrý den Pánové,

 

poslal jsem Vám soukromou zprávu dostupnou přes webové rozhraní webu Community:

https://eu.community.samsung.com/t5/notes/privatenotespage/tab/inbox


fajn-Snek-podpis-B


0 Like