Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Disney+ obraz seká

(Téma vytvořeno: 26-03-2024 11:47 PM)
192 Zobrazení
petroid92
Pioneer
Možnosti

Dobrý deň,

Od spustenia Disney+ mám problém, že obraz je trhaný. Sledovanie čohokoľvek na Disney+ je úplne nepríjemné. Netflix funguje dobre, ale Disney + jednoducho nie je možné sledovať v tomto stave. Na Disney+ je veľa seriálov, ktoré si chcem pozrieť, ale často sa mi nechce, pretože obraz je neznesiteľne sekaný. Rozmýšľam o zrušení predplatného, pretože to nemá zmysel.

Máte aj vy s Disney+ problém, že sa vám obraz veľmi seká?

Mám sériu 2020.

0 Like
6 Odpovědi
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň,
pokiaľ ide o problém len s danou aplikáciou skúsil by som ju nanovo nainštalovať. Pokiaľ to nepomôže, tak skúste niektoré z Disney plus odporúčaných riešení.
https://help.disneyplus.com/sk/article/disneyplus-streaming-issues
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý deň.

Ako píše kolega, skúsiť preinštalovať Disney+. Ak nie, skúsiť resetnúť v TV SmartHub.

Pri týchto službách môže záležať aj od ich predplatného a kvality a stability internetového pripojenia, pričom každá z nich môže byť na vyššie uvedené náchylná inak. Ste pripojený na WiFi, alebo káblom?

0 Like
petroid92
Pioneer
Možnosti

Je pripojený cez wifi.

Ale skoro všetci streamingové služby sekajú nie len Disney+. Len Netflix a Antik TV fungujú dobre. Disney+ a Skylink Live TV sú neznesiteľne sekaný. Pri Netflixe som si tiež všimol, že Americké filmy, ktoré boli natočené v 24 FPS, sú tiež trhané. Ale európske filmy natočené v 25 FPS sú veľmi krásne a mäkké. Ale je to trochu zvláštne, pretože väčšina streamov na Skylink Live TV je tiež v 25 FPS ale seká.

0 Like
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Príde mi to príliš nahodilé na to na jednoduchú radu 🤔 Na začiatok by som skúsil pripojiť TV na kábel a nie ne WiFi. 

Prípadne skúsiť postupovať podľa tohto návodu:

https://www.samsung.com/cz/support/tv-audio-video/co-delat-kdyz-televizor-reaguje-pomalu/

AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

@petroid92 krásny večer, dajte nám vedieť, či vám pomohla niektorá rada, prípadne označte riešenie 😉 

0 Like
petroid92
Pioneer
Možnosti

Dobrý deň,

Ďakujem za odpoveď. Bohužiaľ nič nepomohlo. Disney+ a väčšina streamov Skylink Live TV naďalej seká. Športové kanály, ktoré sú v 50 Hz (napr. Canal+ Sport) sú v perfektnej kvalite, ale stanice, ktoré sú v 25 Hz (Markíza, Joj atď.) sú sekané v pomere 1:1, rovnako ako všetko na Disney+. Antik TV je jediná aplikácia, ktorá funguje perfektne. Ale Netflix je tiež celkom dobrý. Celé Disney+ je v tejto kvalite nepozerateľné. HDR je však všade rovnomerne tmavé.

0 Like