Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

samsung ue32k5500

(Temat utworzony: 23-04-2017 08:38 PM)
2113 Wyświetlenia
baler
First Poster
Opcje

Czy jest jakaś szansa żeby przewodnik po kanałach i całe menu działało szybciej (teraz trzeba odczekać jakieś 2 sekundy) i czy da się jakoś uaktywnić guzik tools na pilocie bo obecnie jest nieaktywny?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
DamianT
Pioneer
Opcje
Hej @baler

W przypadku przewodnika po kanałach, uruchomienie przewodnika może trwać chwilę, gdyż telewizor potrzebuje czasu na uruchomienie stosownej aplikacji (Przewodnik po kanałach) oraz pobrania danych ze strumienia nadawanych kanałów. Jest to jak najbardziej normalne zachowanie telewizora.

Natomiast jeżeli chodzi o przycisk Tools, obecnie nie jest on już wykorzystywany przez telewizory Samsung, z racji tego, że wszystkie polecenia i skróty wywoływane są poprzez przycisk Home, który uaktywnia dolną belkę, pod którą jest dostęp do szybkich ustawień telewizora.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
2 Odpowiedzi
Rozwiązanie
DamianT
Pioneer
Opcje
Hej @baler

W przypadku przewodnika po kanałach, uruchomienie przewodnika może trwać chwilę, gdyż telewizor potrzebuje czasu na uruchomienie stosownej aplikacji (Przewodnik po kanałach) oraz pobrania danych ze strumienia nadawanych kanałów. Jest to jak najbardziej normalne zachowanie telewizora.

Natomiast jeżeli chodzi o przycisk Tools, obecnie nie jest on już wykorzystywany przez telewizory Samsung, z racji tego, że wszystkie polecenia i skróty wywoływane są poprzez przycisk Home, który uaktywnia dolną belkę, pod którą jest dostęp do szybkich ustawień telewizora.
0 Like
baler
First Poster
Opcje

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pytałem o przewodnik po kanałach gdyż w starym tv samsung ue40c6500 chodzi on zdecydowanie szybciej więc nie zawsze to co nowsze to lepsze :smiling-face: A jeśli chodzi o przycisk Tools który też w starym tv działał to pytam bo brakuje mi właśnie szybkiego dostępu do np zmiany ustawień obrazu i sleep'a. Z tego co widzę to ten Home to jest coś podobnego tylko brakuje mi w nim właśnie sleep'a. Jakby się udało go tam włożyć to byłoby to jakieś rozwiązanie :smiling-face: Pozdrawiam.

0 Like