Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung q90t - montaż na ścianie

(Temat utworzony: 23-03-2021 05:59 PM)
492 Wyświetlenia
Yaysu
Student
Opcje

Dzień dobry,

Chciałbym się zapytać, jakich śrub będę potrzebował do zamontowania mojego telewizora (q90t) na ścianie? W instrukcji napisane jest, że są to M8 12-14 mm. Nie będą za krótkie? Nie mogłem znaleźć żadnych informacji na ten temat, nawet w języku angielskim. Dziękuję z góry za pomoc.

Pozdrawiam

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Ten wymiar jaki jest podany to ile można wkręcić śrubę w TV i do tego trzeba doliczyć grubość podkładki i uchwytu więc śruba jaką można zakupić to M8X20mm.

Przechwytywanie.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 Odpowiedzi
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Ten wymiar jaki jest podany to ile można wkręcić śrubę w TV i do tego trzeba doliczyć grubość podkładki i uchwytu więc śruba jaką można zakupić to M8X20mm.

Przechwytywanie.PNG

Yaysu
Student
Opcje

Super, dziękuję bardzo! Jeszcze pytanko przy okazji, podkładka najlepiej z jakiego materiału i o jakiej grubości? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie ma znaczenia z jakiego jest materiału a jeśli chodzi o grubości to są różne.

Don_Matteo
Explorer
Opcje

Witam mam do Ciebie Vdsl2 pytanie. Jakie śruby do q70a 65cali w instrukcji jest podane M8 11-13mm. Zakładając grubość uchwytu plus podkładki co trzeba kupić? Drugie pytanie na dole 11 a na górze 13? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Don_Matteo  Śruby są tej samej długości na dole i na górze więc musisz zakupić 4 sztuki M8X20mm

Don_Matteo
Explorer
Opcje
Bardzo Dziękuję 👍
0 Like