Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung NU8002 włącza konsole automatycznie

(Temat utworzony: 18-07-2019 07:51 PM)
13043 Wyświetlenia
Avangander94
First Poster
Opcje

Witam mam problem z Samsung NU8002 gdyż od jakiegoś czasu gdy włączę tv automatycznie włącza mi się konsola XBOX ONE.. Jest to dość uciążliwe i chciałbym to wyłączyć (pewnie jest to jakaś opcja w ustawieniach) pomógł by mi ktoś to wyłączyć? Będę wdzięczny :) dodam że próbowałem wyłączyć funkcje HDMI-CEC ale nic nie pomogło 😞 wyłączenie internetu w tv również nic nie dało. 

0 Like
30 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Avangander94  Gdzie wyłączasz funkcje HDMI-CEC na TV i konsola XBOX ONE ? Czy resetowałeś TV do ustawień fabrycznych ?

Avangander94
First Poster
Opcje

Wyłączyłem HDMI-CEC w TV w opcjach bo w konsoli nie mogę nic takiego znaleźć. I tak jak mówię nic to nie dało. Reset do fabrycznych to ostateczność. Trochę się obawiam że reset mi ustawienia obrazu pozmienia. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Avangander94  Czy przepinałeś kabel HDMI do innego portu ? masz taki firmware  wer 1260 ?

0 Like
Avangander94
First Poster
Opcje
1260.8 może to być spowodowane aktualizacją? Nie dawno zaktualizowałem tv do najnowszej wersji (wyskoczyła nowa aktualizacja) i ten problem zaczął się pojawiać
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jeśli po tej aktualizacji  się tak dziać to pozostaje poczekać na kolejną aktualizacje.

0 Like
Avangander94
First Poster
Opcje

Rozumiem. A da się jakoś wgrać wcześniejszą wersję oprogramowania? 

0 Like
MagdaB
Expert
Opcje

Cześć @Avangander94 :smiling-face: Dla Twojego modelu telewizora aktualna wersja oprogramowania posiada numer 1260.8. Nie ma możliwości cofnięcia aktualizacji. 

Tak jak podpowiedział Ci @vdsl2, za automatycznie włączanie konsoli odpowiada opcja HDMI-CEC. Spróbuj jeszcze podłączyć konsolę do innego portu HDMI i na nim wyłącz HDMI-CEC. Daj znać, czy pomogło.

0 Like
Avangander94
First Poster
Opcje
Okej jak tylko będę w domu od razu sprawdzę i napisze czy się udało :smiling-face: a takie, pytanie czy reset do ustawień fabrycznych mógłby pomóc jakoś?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Avangander94 Jak coś nie działa prawidłowo wykonuje się reset do ustawień fabrycznych.

0 Like