Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung 65nu8042 Xbox One X automatyczny restart tv i problem z Hdmi 1

(Temat utworzony: 03-05-2019 08:39 PM)
3317 Wyświetlenia
PrzemoS
Explorer
Opcje

Witam Wszystkich

 

Posiadam TV od roku i od Paru tygodni borykam sie z problemem  zainstalowame nowe oprogramowanie 1251 do samsunga nu8042  .

Podczas grania na Xboxie one X tv w czasie losowym czasem do godz czasem po 2 godz grania  automatycznie mi sie resetuje tv tzn: robi sie czarny ekran ,  potem wlacza i pokazuje Napis "SMART HUB" i nastepnie  ekran obrazu gry z konsoli.

Nadmienie ze wszelkie opcje ECO mam wylaczone poprzez infolinie techniczna udostepnilem zdalny dostep  zresetowali mi TV ale znowu problem powrocil.

 

Rowniez mam problem z HDMI 1  inne wejscia dzialaja a przy hdmi 1 pokazuje mi sie zawsze ( nie wazne co podlacze )  cyt. Brak Sygnalu.  (hdmi 2 ,3 ,4 dzialaj normalnie )

 

P.s nigdy nie oddawalem nic na gwarancje z firmy Samsung.

 

ale te zjawiska na tym tv sa dla mnie uciazliwe i borykajace.

 

Jakies rady?

 

Pozdrawiam

 

Przemek

 

 

0 Like
82 Odpowiedzi
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć PrzemoS, bardzo dziwna sytuacja. W związku, że masz najnowsze oprogramowanie proponuję kontakt z infolinią w celu przeprowadzenia diagnostyki zdalnej. Konsultant połączy się z telewizorem i sprawdzi urządzenie pod kątem błędów.

PrzemoS
Explorer
Opcje
Byla robiona diagnostyka zdalna na infolini wykryli jakies bledy z hdmi.. W nastepnym tyg bede mial Wizyte Technikow :smiling-face:
Zobaczymy co zrobia i powiedza .
0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje
Cześć @PrzemoS, Koniecznie daj znać jak zakończy się wizyta techników. Wierzę, że problem zostanie naprawiony i będziesz mógł cieszyć się rozgrywką bez przykrych komplikacji :smiling-face:
Verqlan
Apprentice
Opcje

Witam, czy udało się rozwiązać problem?

Mam identyczny problem od jakiś 3-4 tygodni z tym HDMI działają prawidłowo, tylko te resety podczas grania na konsoli.

 

Model 55NU8072

0 Like
PrzemoS
Explorer
Opcje

@Verqlan  napisał(a):

Witam, czy udało się rozwiązać problem?

Mam identyczny problem od jakiś 3-4 tygodni z tym HDMI działają prawidłowo, tylko te resety podczas grania na konsoli.

 

Model 55NU8072


Witam kolego tak wszystko już jest Ok był serwisant u mnie wymienił płytę główna wraz z nowa tylnią  obudowa i wszystko działa zadzwoń na infolinie pomogą ci powiedz ze reset nie pomógł itp i ze chciałbyś serwisanta 

0 Like
Verqlan
Apprentice
Opcje

Dzięki za info

0 Like
PrzemoS
Explorer
Opcje

@RadekK  napisał(a):
Cześć @PrzemoS, Koniecznie daj znać jak zakończy się wizyta techników. Wierzę, że problem zostanie naprawiony i będziesz mógł cieszyć się rozgrywką bez przykrych komplikacji :smiling-face:

jeden problem zniwelowany teraz mam inny :face-with-tears-of-joy:

 

W swietle Serwisanta twierdzi mi ze mam wypalona Matryce  jak sprawdzil w trybie serwisowym mam 1760godz uzyte od stycznia 2019 r gdzie zakup byl w Media Markt w moim swietle przy uzytkowaniu 5-6godz dziennie jest to nie realne dlatego tez mysle ze Media Markt sprzedal mi ekspozycje ;// i teraz powstaja jakies dziwne bledy na mojej matrycy.  wiadomo dioda led rowniez traci na swojej jakosci swiecenia jak TO LED tym bardziej jesli byl uzyty obraz statyczny w LED przy ekspozycji na 20h dziennie w MM moglo dojsc rowniez nie do wypalenia ale do spadku jasnosci swiecenia matrycy.

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @PrzemoS ,

 

Kontaktowałeś się w tej sprawie ze sklepem ?

 

 

0 Like
PrzemoS
Explorer
Opcje

@StaszekM  napisał(a):

Cześć @PrzemoS ,

 

Kontaktowałeś się w tej sprawie ze sklepem ?

 

 


wiesz co nie chce juz miec z nimi w tym sklepie do czynienia. NIe robilem nic z tytulu Rekojmi. dzwonilem prosto do Samsunga z tytulu Gwrancyjnego. bedzie juz to Drugi Serwis ,zabrali mi  tv i wpisali wypalenia na Matrycy zobaczymy jak to dalej sie potoczy .

0 Like