Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z połączeniem z internetem UE49MU6472

(Temat utworzony: 01-11-2018 12:44 PM)
607 Wyświetlenia
funkadelicious
First Poster
Opcje

Witam!

Od razu zaznaczam, że zapoznałem się z pozostałymi postami na forum i nie znalazłem rozwiązania swojego problemu, chociaż mogę się mylić i gdzieś istnieje odpowiedni wątek. Ja przynajmniej takiego nie znalazłem i troche z desperacji zakładam nowy. 
Od zakupu i pierwotnej konfiguracji wszystko świetnie funkcjonowało, jednak przed paroma dniami, wraz z chwilowymi przerwami w dostawach prądu w całej okolicy, telewizor przestał "widzieć" router. Połączenie na kablu nie wchodzi w grę w moim przypadku a dotychczas połączenie via router zupełnie wystarczyło. Podczas próby połączenia z siecią bezprzewodową, urządzenie finalnie nie łączy się z internetem i "ptaszkiem" zaznaczona pozostaje opcja przewodowa, mimo prób ręcznego wpisywania DNSa i resetowania ustawień sytuacja pozostaje bez zmian a ponadto - zniknęły wszystkie ikony aplikacji. Nie ukrywam, że powodem tego postu jest właśnie brak dostępu mojej mamy do netflixa :winking-face: Także apeluję o pomoc dopóki domowe obiady jeszcze są dostępne, czego nie mogę powiedzieć o internecie w smart tv. 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i przy okazji witam serdecznie (pierwszy post na forum).

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@funkadeliciousJeżeli masz wątpliwości w kwestii nie poprawnego działania w Twojego TV, zgłoś się do najbliższego punktu serwisowego.
Listę placówek znajdziesz na stronie: http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
2 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@funkadeliciousA jaki masz router model/marka ? Czy firmware masz taki wer 1250.5 ?

0 Like
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@funkadeliciousJeżeli masz wątpliwości w kwestii nie poprawnego działania w Twojego TV, zgłoś się do najbliższego punktu serwisowego.
Listę placówek znajdziesz na stronie: http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

0 Like