Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z aplikacją openfm

(Temat utworzony: 31-12-2018 02:29 PM)
6414 Wyświetlenia
Ania111
First Poster
Opcje

Mam problem z wyłączeniem tego komunikatu, w żaden sposób nie da się go wylaczyc radio działa lecz jest problem z przełączaniem stacji z racji ze komunikat zasłania cały ekran :-(Mam problem z wyłączeniem tego komunikatu, w żaden sposób nie da się go wylaczyc radio działa lecz jest problem z przełączaniem stacji z racji ze komunikat zasłania cały ekran 😞

 

 

0 Like
13 Odpowiedzi
Damian K
Hotshot
Opcje

@Ania111

 

Nie masz w żaden sposób możliwości wybrania opcji 'Przejdź dalej'?


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Ania111
First Poster
Opcje

Jedynie co mogę to przełączać kanały w tle, zainstalowanie ponownie nic nie dało

0 Like
GrzegorzC
Explorer
Opcje

Cześć Ania111

Spróbuj zresetować smart HUB, w Ustawienia > Pomoc techniczna >Diagnostyka > Resetuj Smart Hub.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like! :smiling-face:

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
0 Like
maciek8432
Student
Opcje
A co mogę zrobić jeśli u mnie w ogóle nie mogę wyszukać aplikacji open FM w aplikacjach.. Mam Netflix, YouTube, inne aplikacje. Nie mam niestety open FM. Da się to jakoś naprawić?
Dodam że kolega ma starsze oprogramowanie i ma tą aplikację wgraną a ja nie miałem a w aplikacjach też nie mogę jej wyszukać..
0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @maciek8432

 

Napisz, o jakim telewizorze mowa i jaką masz wersję oprogramowania.
Postaram się to dla Ciebie sprawdzić.

 

0 Like
maciek8432
Student
Opcje
Cześć @KrzysiekK
Posiadam telewizor UE43NU7472U..
Wersja oprogramowania najnowsza wgrana przez pendrive'a- 1153.3

Dzięki za chęć pomocy :smiling-face:
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@maciek8432U mnie jest Openfm na starszym TV model UE40JU6740 ale nie działa a może podpowie mi coś @KrzysiekK jak uruchomić ?

0 Like
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@vdsl2 @maciek8432

 

Skonsultowałem sprawę ze specjalistami z działu RTV. Sprawa jest już znana i zgłoszona do inżynierów.

Obecnie na etapie konsultacji z openfm.

Pozostaje czekać na aktualizacje/ponowne udostępnienie aplikacji.

 

maciek8432
Student
Opcje

@KrzysiekK  

Dzięki wielkie za informację i pomoc w sprawie! Mam nadzieję że wkrótce zacznie znów aplikacja być udostępniona.. 

Choć dziwne jest to że u znajomego na starszym TV jest ta aplikacja i ona normalnie dziala.

No cóż, pozostaje czekać.

Pozdrawiam.

Szczęśliwego nowego roku!  

 




0 Like