Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiększony obraz na kanałach SD

(Temat utworzony: 23-07-2019 04:13 PM)
1876 Wyświetlenia
LeS59
Pioneer
Opcje

Witajcie.

Telewizor UE65NU7092U ale mam info od innych ludzi, że jest to samo. Szczególnie widoczne na kanale NOWA TV podczas nadawania paska informacyjnego (czerwony, lewy-dół). Ponadto na STOPKLATKA TV logo kanału na samym niemal górnym brzegu ekranu. Porównując z innym TV (nie Samsung) brak kilku procent obrazu. W ustawieniach nie można zmnieszyć, jedynie powiększyć.

Czy możecie potwierdzić lub zaprzeczyć?

 

0 Like
70 Odpowiedzi
LeS59
Pioneer
Opcje
U mnie jest to samo. Nie mogę zmniejszyć rozmiaru poniżej +0%. Jednak nawet zmniejszenie czy przesunięcie nie spowoduje wyświetlenia brakujących znaków. BUŁA!!!!
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@LeS59  Nie jest problem po strinie Samsunga zapewnie otrzymałeś ibformacje od serwisu możesz się od niej odwołać.

0 Like
LeS59
Pioneer
Opcje
Jeśli to nie jest problem Samsunga to czyj? Na pewno mój bo kupiłem chłam....
Czy na prawdę nikomu nie przeszkadza brak możliwości oglądania całego obrazu?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@LeS59  To reklamuj u sprzedawcy z tytułu rękojmi bo on Ci sprzzedał a nie Samsung chyba znasz swoje prawa.

0 Like
LeS59
Pioneer
Opcje
Odbiornik jest na gwarancji. A gwarantem jest Samsung.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@LeS59  Jeśli chodzi o Samsunga to on jest producentem urządzenia a nie gwarantem. Jak chcesz dochodzić swoich praw składaj reklamacje do sprzedawcy https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/ to on bierze odpowiedzlność za wadliwy towar lub niezgodny z umową. Poza tym otrzymałeś odpowiednie pismo o serwisu że sprzęt jest sprawny i zgodny ze specyfikacją. Czy na innych stacjach oprócz tych dwóch jak (Stopklatka,Nowa TV) też jest taki sam problem (TVN,Polo TV) są to też kanały SD ?

0 Like
LeS59
Pioneer
Opcje

Ze strony UOKiK:

http://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/gwarancja/#g01

Czyli nie do końca jest tak jak piszesz...

 

Obraz na każdym kanale SD jest powiększony. Przykład z Polsat'u:

POLSAT1.jpg

Po lewej fota z TV, po prawej to co jest nadawane. Ile brakuje? Sporo...

Właśnie zauważyłem znaczne opóźnienie dźwięku... Sprawdzę na innych programach.

 

Edit:

Może jeszcze jedna fota da większe pojęcie o różnicy.

POLSAT1-1.jpg

Pozdrawiam!

0 Like
LeS59
Pioneer
Opcje
Dwa moje posty się nie pojawiły....
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@LeS59 Według tego zdjęcia z lewej strony masz tak samo jak u mnie. Nie widzę żeby coś było nie tak.

POLSAT1.jpg

0 Like
LeS59
Pioneer
Opcje
No właśnie. Dlatego uważam, że oprogramowanie we wszystkich Samsungach ma błąd. Po prawej masz obraz taki, jaki przychodzi do anteny. Widać różnicę?
Gdybyś miał możliwość porównania obrazów z TV innej firmy (np. w markecie RTV) wychwyciłbyś to natychmiast.
0 Like