Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Dongle USB z funkcją bluetooth do TV UE43NU7122

(Temat utworzony: 05-03-2019 05:38 PM)
3877 Wyświetlenia
Goszczu
Apprentice
Opcje

Czy jest możliwość dokupienia dongle'a USB z funkcją bluetooth do TV UE43NU7122, który umożliwi mi podłączenie słuchawek bluetooth do tego TV? 

 

Fabrycznie ten TV nie ma funkcji bluetooth.

 

Z góry dzięki za odpowiedź. 

 

Pozdrawiam.

Tomek.

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Goszczu  No to niestety nie ma możliwości innego podłączenia zewnętrznego adaptera i bezprzewodowych słuchawek ponieważ przez USB się nie da a gniazda słuchawkowego ten model telewizora nie posiada. 


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
Rozwiązanie
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Goszczu,

Doceń proszę pomoc użytkownika PrzemekM przez kliknięcie "Zaakceptuj jako rozwiązanie" pod jego postem.  W ten sposób możesz docenić pomoc, którą otrzymałeś na forum :smiling-face:

 

 

ezgif-1-7856dd9228e5.gif

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Goszczu  Jeżeli telewizor nie ma wbudowanego modułu bluetooth to można kupić zewnętrzny adapter za pomocą którego podłączymy słuchawki .  U mnie właśnie ten sposób zadziałał.


Goszczu
Apprentice
Opcje

 


@PrzemekM  napisał(a):

@Goszczu  Jeżeli telewizor nie ma wbudowanego modułu bluetooth to można kupić zewnętrzny adapter za pomocą którego podłączymy słuchawki .  U mnie właśnie ten sposób zadziałał.



To świetna informacja. 

 

Możesz podpowiedzieć proszę jakie markę i model mam kupić i który działa na TV Samsung?

 

Ja kupiłem dongle'a firmy 4world i nie działa, dlatego pytam.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Goszczu  Ten  jest adapter 4 World na USB?  Przez USB nie ma chyba możliwości wyprowadzenia dzwięku.

Ja mam podłączony pod wyjście słuchawkowe.


0 Like
Goszczu
Apprentice
Opcje

@PrzemekM  

Ten mój adapter bluetooth 4world jest na USB.

 

W tym moim modelu TV nie ma wejścia Jack... niestety najwyraźniej Samsung "idzie z duchem czasu" i jedyne wyjście typowe audio to wyjście optyczne... niestety.


 

0 Like
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Goszczu  No to niestety nie ma możliwości innego podłączenia zewnętrznego adaptera i bezprzewodowych słuchawek ponieważ przez USB się nie da a gniazda słuchawkowego ten model telewizora nie posiada. 


0 Like
Rozwiązanie
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Goszczu,

Doceń proszę pomoc użytkownika PrzemekM przez kliknięcie "Zaakceptuj jako rozwiązanie" pod jego postem.  W ten sposób możesz docenić pomoc, którą otrzymałeś na forum :smiling-face:

 

 

ezgif-1-7856dd9228e5.gif