Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Dolby atmos w TV 65” Premium UHD 4K Smart TV NU8042

(Temat utworzony: 30-05-2020 05:49 PM)
1009 Wyświetlenia
PiotrS1
Student
Opcje

Witam, czy w TV 65” Premium UHD 4K Smart TV NU8042 można będzie kożystać z systemu dolby atmos po zakupie soundbara samsunga z takim sytemem?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PiotrS1  Dobry Wieczór.

Niestety model ten telewizora nie wspiera Dolby Atmos.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 Odpowiedzi
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PiotrS1  Dobry Wieczór.

Niestety model ten telewizora nie wspiera Dolby Atmos.


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PiotrS1  Tak się zastanawiam, po co zakładałeś kolejny nowy temat ?

 https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/soundbar-hw-q80r-aktualizacja/m-p/1770460

Chyba wiesz, że modele z 2018 roku NU czy QLED nie mają Dolby Atoms i nie dostaną aktualizacji.

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PiotrS1  Dopiero modele z 2019 takie posiadają, czyli seria R :smiling-face:


PiotrS1
Student
Opcje

Dziękuję za odpowiedź

0 Like
Members_sDjxieR
First Poster
Opcje

TV Samsung UE43NU7022 + Soundbar Sony HT-G700. Czy jest możliwe wydobycie maksimum możliwości? TV mam już nieco ok. 4 lata, natomiast zakupiłem soundbar niedawno i próbuje wydobyć maksimum możliwości z niego, a przynajmniej się dowiedzieć czy wejście w TV ARC, czy można też ująć że to eARC (w tv jest tylko napisane przy wejściu HDMI "ARC"). Zakupiłem kabel HDMI 2.1 i efekty wciąż te same jak na starym kablu. Maximum możliwości póki co to "dolby digital +", a żadnych oznak w tv czy w soundbarze o "dolby atmos". Oczywiście w TV nie ma dolby atmos, ale czy da się to podciągnąć soundbarem który już taką opcję posiada? 

0 Like
Adikkiel
Voyager
Opcje
Cóż, możliwe że twój tv nie ma Atmosa, ale pomimo tego powinien soundbar go mieć, i aplikacje powinny go wykrywać jako urządzenie do Atmos.
0 Like
MatiJ
Expert
Opcje

Cześć,

Telewizory Samsunga produkowane od 2019 roku mogą przesłać dźwięk Dolby Atmos do Soundbara. W przypadku serii NU z 2018 można użyć do odtworzenia dźwięku na przykład konsoli Xbox lub inne urządzenie zgodne z Atmos.