Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Tab S9 Ultra dostupnost

(Téma vytvořeno: před 4 týdny)
57 Zobrazení
OvO85
Explorer
Možnosti
Dobrý den,

Mám přes známého moznost pořídit Galaxy Tab S9 Ultra, ale 5G verze už není nějakou dobu na oficiálním eshopu skladem.. Bude ještě?


image




0 Like
10 Odpovědi
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký den @OvO85 

Podle informaci co jsme dostali nedávno k dostupnosti Tab S9+, tak se jednalo o momentální nedostupnost modelu, a očekávalo se doskladnění, předpokládám tedy, že se bude jednat o podobný případ. 


fajn-Snek-podpis-B


OvO85
Explorer
Možnosti
Děkuji Vám za odpověď. Z pohledu zákazníka mi to přišlo jako výprodej loňského modelu před příchodem nastupce. Nevím tedy zda nepockat na příchod další generace pokud je za rohem
0 Like
Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @OvO85
je to tak, jak píše kolega výše. Osobně jsem tuto situaci řešil a prověřoval. Tady můžu jen poprosit o strpení, než se opět zařízení naskladní.

Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Nástupce zatím oznámen nebyl, a pokud se tak stane, tak nejdříve v červenci. Osobně bych ale neváhal, a pokud máte možnost mít tablet za dobrou cenu, tak bych do něj určitě šel. Já pořídil Tab S9 Ultra v 1TB verzi teprve před 2 měsíci a jsem velice spokojen. 


fajn-Snek-podpis-B


Řešení
JeoCZ
Helping Hand
Možnosti
Oficiálně vám nový model nepotvrdí nikdo, ale podle posledních dohadů je jeho představení posunuto někdy na začátek příštího roku. Byl bych osobně pro, protože letní vydání nebylo nejšťastnější z důvodu "starého" androidu. Nový vždy vychází až na podzim, takže jsme s tablety tratili 1 rok a 4 velké aktualizace tak znamenaly jen 3 roky podpory.
A druhá věc je, že tablety není jak moc vylepšovat. Lepší procesor už skoro nelze poznat a ostatní HW je na špičce i teď. Určitě by šlo ale vylepšovat příslušenství.
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@JeoCZ  To povídej mě, něco o nástupci, když jsem teprve nedávno Tab S9 Ultra zakoupil 😀😀

Ale bylo by logické posunuto nový model za delší čas, protože řada Tab S9 přinesla poměrně dost novinek (oproti Tab S8) a tak bych se bál, že zde krom nového procesoru moc evoluce nebude... 


fajn-Snek-podpis-B


JeoCZ
Helping Hand
Možnosti
No jo, taky mám doma Tab S9 hned 2x (S9 a S9+). Ale třeba se udržíme a řadu S10 úplně vynecháme. 😀
0 Like
AryaX
Pathfinder
Možnosti
Počkejte si na Tab S10 Ultra
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Letní vydání je fajn pro studenty, kteří můžou začít nový školní rok s novými tablety. Navíc vzhledem k 3měsíční aktualizaci je skoro jedno, jestli se přijde o jednu verzi. Ostatně pro tablety neplatí oněm 7 let?






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like