Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

November 10-én debütált az Xbox Series-család

(Témakör létrehozásának dátuma: 10-09-2020 04:45 PM)
163 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Már egy ideje tudjuk, hogy mire lesz képes a Microsoft legújabb konzolgenerációja, azonban a megjelenésről és az árazásról sehol sem esett szó. Minap lelepleződött minden fontos tudnivaló, illetve némelyik hazai konzolboltban már előrendelhető, de ne rohanjunk ennyire előre.

 

A hivatalos előrendelési időszak szeptember 22-én veszi kezdetét, viszont a forgalmazása csak november 10-én. Ergo, aki szeretne biztosan egyet magáénak tudni, az jobb, ha valamelyik árusítónál előrendel.

 

Beszéljünk az árakról! Olcsóbb lett, mint vártam. A bikább gép, azaz az Xbox Series X 1TB-os belső tárhellyel 185 ezer forint, míg az Xbox Series S 512GB-os 114 ezer forint lett. Szerintem mind a kettőnél megsúrolták a lélektani határt, amennyit még elmerhetnek kérni egyikért, másikért!

 

Én már amúgy előregisztráltam az X-re, szóval, ha valakit érdekelne egy Xbox One X 1TB az keressen bátran privátba :face-with-tears-of-joy:

 

XboxSeriesXandS_HERO.jpg

4 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Köszönöm, maradok a vezető platformnál. 😃

b31c4ced285e73f40c884d009c5a7da6

 

Viccen kívül kíváncsi vagyok mivel fog előrukkolni játékok és teljesítmény terén az új konzolgeneráció, nem beszélve az esetleges gyermekbetegségekről.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Krisz,

Hát stílusban teljesen ellentétje a PS5-nek, ellenben engem ez a formatervezés jobban megfogott. Illetve valóban a lélektani határt súrolja. Mindenesetre tetszik, és reméljük pár hónap múlva már ezen játszhatunk.

AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok, 

Érdekes nagyon a két konzol megjelenés úgygondolom.

Én maradok az exclusiv címek végett ugyanúgy a Ps5-nél 
Viszont késöbbiekben ha akarok egy bikább "gamer" gépet akkor egyértelmű hogy 115k-ért a box egy nagyon jó ajánlat, kb PC 2x ennyiből jön ki. 
Vinni fogják mint a cukrot! 

0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisztián!

Jó, hogy emlékeztetsz az előrendelésre! Nagyon vártam már én is. Én egy Xbox One S-t használok, azt szeretném lecserélni.  Azuper az új dizájn meg persze a belső rész. Kellene még  egy jó 4K-s tv hozzá. 

Köszi!

Üdv. AndrasK

0 tetszik