Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Netflix mese toplista

(Témakör létrehozásának dátuma: 11-08-2020 10:28 AM)
3838 Megtekintések
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Sziasztok!

 

Szerintem a mesékből sosem lehet kinőni, és persze nem is kell. Ezért ma hoztam nektek egy Netflix toplistát 3 meséről, amit felnőttként is szeretni fogunk.

Van valami mulatságos a komikus gyermekfilmekben, sőt néha felnőttfejjel egy két mese viccesebb, mint gyermekként. Egy két meséről meg kiderül, hogy felnőttként már nem nézetnénk meg a gyerekekkel. Mint pl a Magyar Népmesék, olvastatok mostanában egy mesét is belőle? :face-with-tears-of-joy:

A régi iskolai klasszikusoktól kezdve az új rajzfilmeken át, élénk CGI-vel vagy kézzel rajzolt művészettel, rengeteg nagyszerű gyermekfilm született, amely felnőtteknek is lehetővé teszi a szórakozást. Ha némi könnyű szórakozást keresel, a sokoldalú családi filmek körében rengeteg okos, cinikus, vicces és megható mesét találhatsz. Minden a rendelkezésedre áll, hiszen a Samsung TV-ken csak meg kell nyitnod a netflixet és egy kis nasit hozni mellé.

 

Derült égből fasírt 1-2

 

Azt hiszem mind ismerünk olyan embereket, vagy talán magunk is azok vagyunk, akik kicsit kétbalkezesek, de a szívük a helyén van. Flint, a főhősünk pont ilyen. Egy ifjú tudóspalánta, aki tele van álmokkal, de valahogy mindig balul sülnek el a találmányai. Ez a film kicsit szívmelengető, kicsit vicces, néha megéhezünk mert mindenhol étel van, de mindenképp érdemes megnézni mind a két részt. Nálam az egyik top kedvenc

 

536.jpg

 

A hihetetlen család

 

Azt hiszem őket nem kell bemutatni, tökéletesen bemutatja egy nagy család mindennapjait felturbózva egy kis szupererővel. Ez a film megtanít minket arra, ha mások is vagyunk adjuk önmagunkat. Illetve, ha tehetünk valamit a jóért, azt tegyük meg.

 

a-hihetetlen-csalad-belyeg-mesekincstar.jpg

 

A Vándorló palota

 

Nekem ő a személyes kedvencem. Nem mindenkinek való, de azt hiszem, aki egyszer megszereti ezt a világot, kap egy új szemléletet.

„Ingary földjén, ahol a hétmérföldes csizmák és a láthatatlanná tévő köpenyek tényleg léteznek, Sophie Hatter felhívja magára a Puszták Boszorkányának figyelmét, aki átkot szór a lányra. Sophie-nak nem marad más választása, mint hogy az egyetlen helyre menjen, ahol segítséget kaphat Howl varázsló vándorló palotájába. Ám Howlról azt híresztelik, hogy elrabolja a fiatal lányok szívét  A regény alapján Hayao Miyazaki készített Oscar-díjas animációs filmet.”

44894_10.jpg

 

Remélem tetszett a kis lista, és kedvet kaptok egy kis mese nézéshez. Felnőttfejjel mi a kedvenc mesétek? 

Üdv, 

Eve

12 Válaszok
NikolettS
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Köszi a kis összefoglalót. Személy szerint a nagyon szeretem a meséket, bármikor szívesen  beülök a moziba ha kijön egy új mese. Kedvencet nem igazán tudok mondani, az összesnek megvan a maga varázsa. Talán ha kedvencéről beszélünk a Jégvarázs filmeket szerettem a legjobban.😊

Üdv,

Niki

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

 

Nálam, ami nem Netflixes és szeretem, az pl:: Az Agymanók, nagyon jó és metaforikus kis mese, bár kíváncsi lennék a nagyon kicsit ebből mit fognak fel. Felnőtt fejjel viszont remek pszichológiai animáció. 

0 tetszik
AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok, érdekes összefoglaló! 
Nem sok mesét szoktam nézni, de nekem örök kedvenc marad How to train your dragon. 
Első része elérhető Netflixen, nézzetek rá 😊

 

91yC6WJ5r0L._SL1500_.jpg

EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Ákos, 

 

Nekem is az egyik kedvenc mesém. Ritka, hogy egy mese minden része jól sikerül, sőt ez minden résszel egyre jobb. 

0 tetszik
VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 
A hihetetlen család szuper mese. Szuper hogy Netflixen is igyekeznek egyre több mindent megjeleníteni. Nekem örök kedvenc a Toy Story összes része. Imádom még most is és bármikor meg tudom nézni.

0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin!

Nagyon szeretem a Netflixet. Szuper tartalmak érhetőek el rajta! 

Az én kedvenc mesém az Oroszlánkirály! Minden korosztálynak mutat tanulni valót!

Üdv. AndrasK

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Andris, 

 

Az előszereplős oroszlánkirályt is láttátok már? Nektek mi a véleményetek az újra reformált mesékről? 

0 tetszik
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Amit nem rég látogattunk újra, azok a Madagaszkár filmek, ami az én gyerekkoromban szinte megunhatatlan volt, akárhányszor le tudtam ülni megnézni őket :). Amit nem Netflixen látogattunk újra, de emlékeztetnék rá mindenkit, az a Szaffi lenne, zseniális hazai alkotás :).

0 tetszik
Márió
Apprentice
Beállítások
Nekem Hayao Miyazaki összes filmje megvan, de szeretem az Így neveld a sárkányodat-sorozatot is, és meg tudnám sorolni, miket kedvelek, mik vannak a gyűjteményemben.

Egy megjegyzés: a rajzfilm és a mese nem ugyanaz. 🙂
0 tetszik