Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Metal Art Gallery

(Témakör létrehozásának dátuma: 12-09-2020 01:11 PM)
164 Megtekintések
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Sziasztok, 

 

A napokban meglátogattuk a Metal Art Gallery zseniális kiállítását. Teljesen egyedülálló élményben volt részünk, de hogy miről is szólt ez a kiállítás? 

 

Magyarország első újrahasznosított fémhulladék kiállítása. Illetve ezen a helyen nem csak ezeket a fémszobrokat tekinthetjük meg de van lehetőség baltadobálásra és étel- és italfogyasztásra is. 

 

IMG-2551.jpg

Vannak olyan darabok is, amelyekre fel lehet ülni és fotózni velük. Meg kell még említenem, hogy a kiállítás mellett egy kutyus is a csapat része. Aki nagyon aranyos és minden betérőt boldogan ünnepel. 

 

Mindenkinek szívesen ajánlom délutáni programnak. Nézzetek fel a Metal Art Gallery oldalára:

https://metalartgallery.hu/

 

Üdv, 

Eve

 

6 Válaszok
AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin! 

Köszi szépen az infot ! :face-with-tears-of-joy: 
Mivel imádom és érdekel a művészet minden formája, így elég gyanús hogy ránézek majd a késöbbiekben! 😊

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin!

Köszi az ötletet. Ellátogatunk ide párommal majd! A kép alapján igényesnek tűnik a kiállítás! Meg is néztem az oldalukat!

Üdv. AndrasK

VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Köszi a cikket nagyon szuper!!

Szeretem a művészetet és a kreativitást meg eshet hogy ellátogatok ide.

AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Eve!

 

Ez a kiállítás zseni lett!

 

Régebben komolyabban foglalkoztam recycling arttal és mindent amit lehetett ékszerekké, továbbá képekké alakítottam.

 

Mai napig készítek ilyen újrahasznosított ékszereket, főleg drótból és fémekből.

 

Biztos, hogy megnézzük párommal ezt a kiállítást köszi az ötletet!

 

Üdv.:

AnitaI.

MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Szia!😊

 

Mi is szemezgettünk már a párommal ezzel a kiállítással, és tök jó, hogy voltál ott, mert így kaptam egy szuper visszacsatolást. 🤩

 

A jegyárak szerintem teljesen korrektek. 

Szerintem amint tudunk, oda fog vezetni az utunk. 🤗

 

Üdv,

Móni

 

EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szerintem imádni fogjátok *-*

Nem túl nagy maga a hely, ahol a szobrokat elhelyezték és viszonylag gyorsan körbe lehet járni. Viszont zseniális minden darab és érdemes megnézni :smiling-face: 

 

0 tetszik