Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Galaxy Fit e nem kapcsolódik a telefonhoz

(Témakör létrehozásának dátuma: 04-05-2020 12:25 PM)
5563 Megtekintések
Pepposz
Apprentice
Beállítások

5 hónapja vettem samsung gakaxy fit-e karkötőt. Ma reggel lecsatlakozitt, és nem is tudtam újra csatlakoztatni. A karkötő bluetooth kapcsolatát megszüntettem, és már újra nem is tudtam csatlakoztatni. Nekem úgy tűnik, a bluetooth egysége halt le. Mivel ninca kapcaolata a telefonnal, nem lehet újraindítani. 

10 Válaszok
AdamSzabo
Voyager
Beállítások
Szia!
Bosszantó probléma, de talán meg lehet oldani szervíz nélkül is.

Úgy is újra tudod indítani a karkötőt, hogy több mint 3 másodpercig (legyen inkább 5) rádugod a töltőre, majd lehúzod.

A bluetooth eszközök között látod a karkötőt, csak csatlakozni nem tudsz hozzá, vagy egyáltalán nem is látod?

Egy próbát mindenképp megér a Galaxy Wearable alkalmazás gyorsítótárjának törlése.
Ehhez nyisd meg az alkalmazást, majd bal felül koppinta a 3 vonalra.
Itt válaszd "A Galaxy Wearable névjegye" menüpontot, majd az "Alkalmazás infó"-t. Ezután "Tárhely", és itt már látod a "Gyorsítótár törlése" gombot.

Üdv,
Ádám
HorváthTamás
Apprentice
Beállítások

Sajnos 2 hónap használat után az én órám is ugyenezt csinálja.Nem lehet sehogy újraindítani,töltővel is próbáltam.Nem csatlakozik a telefonhoz,se a galaxy programmal se máshogy.Egyszerűen nem látja a telefon.Ha valaki tud,segítsen legyen szíves.

0 tetszik
Pepposz
Apprentice
Beállítások

Én úgy látom, hogy a pánt szoftvere fut ilyenkor hibára. A telefonról sem az újra kapcsolódás, sem az újra párosítás nem segít. Az 5 mp-re feldugom a töltőre, nincs hatással a pántra. Ha van türelmed kivárni, amíg többször újraindul, akkor magától helyreáll. Ha a pánt nem indul újra, akkor sztem, kuka.

SomaE
Samsung Expert
Beállítások

Szia,

Kétszer is produkált hasonlót a Fit e-m, egyszer egy frissités után, másodjára pedig hősokk miatt (szaunából a hidegvizes merülő medencébe - persze ez a lehető legrosszabb, a használati is tiltja a szaunát, szóval csak magamat hibáztathatom..).

Mindenesettre mindkét esetben hagytam teljesen lemerülni az órát, majd újrapárositottam a telefonommal, és utána működött.

Üdv,
Soma

HorváthTamás
Apprentice
Beállítások
Köszönöm mindenkinek a gyors segítséget.Végülis nekem úgy oldódott meg,hogy amikor újraindult magától és tudott csatlakozni a telefonhoz ismét,gyorsan a galaxy wearable programban Pánt névjegye menüben Pánt visszaállítására mentem,egyelőre jónak tűnik :smiling-face:
0 tetszik
KPaulin
First Poster
Beállítások

Többször próbáltam ezt a módszert, de nem sikerült. (Bezzeg amíg a kezemen volt, egy nap akár hatszor is újraindult, ki tudja, miért... 😕

0 tetszik
SomaE
Samsung Expert
Beállítások

És mi a pontos hibajelenség egyébként? 

0 tetszik
HorváthTamás
Apprentice
Beállítások

gyszerűen nem csatlakozik semmilyen készülékkel,nem látják a telefonok.Nekem mikor újraindult magától a karkötő pánt visszaállítása opcióra mentem,azóta nekem működik rendesen.

0 tetszik
TTimka
First Poster
Beállítások
Sziasztok! 🙂

A segítségeteket szeretném kérni.
Van egy Samsung galaxy fit fitness karpántom ami egyik pillanatról a másikra lecsatlakozott a telefonomról és azóta nem működik, csak egy felkiáltójel van a kijelzőjén.
Töröltem az alkalmazásokat majd újra letöltöttem és
párosítottam a mobilt az órával, de továbbra sem történt semmi.
Sokszor próbáltam frissíteni is, de nem lehet, pár másodperc múlva megszakad a folyamat.
Mit csináljak, hogy újra működjön az órám?

Segítségeteket köszönöm! 🤗
0 tetszik