Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Értesülj elsőként az újdonságokról és legyél Samsung SuperUser!

(Témakör létrehozásának dátuma: 21-05-2021 05:16 PM)
10227 Megtekintések
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Tiborko_0-1621600496637.png

 

Értesülj elsőként az újdonságokról és legyél Samsung SuperUser!

 

Itt a lehetőség, hogy egy elit csapat tagja lehess, akik a legújabb készüléket akár 3 héten keresztül is tesztelhetik, exkluzív magyarországi és nemzetközi SuperUser eseményeken vehetnek részt és bepillantást nyerhetnek a Samsung nagyvállalati kultúrájába!

 

Ehhez nem kell mást tenned, mint regisztráció után posztok és hozzászólások formájában elmondani a véleményed a Samsung Community oldalán.

A Samsung SuperUser    Screenshot (113).png    minősítés megszerzésésnek feltétele legalább 3 poszt és 15 hozzászólás havonta, ami szakmai témákkal foglalkozik.

Samsung SuperUser    Screenshot (113).pngScreenshot (113).png        minősítést (hivatalos tesztelők) Experteink segítségével adjuk a legaktívabb Samsung SuperUsereknek

 

2021 Június 30-ig várjuk a jelentkezéseket.

Jelentkezz és legyél Te is SuperUser.

166 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

A legjobb előnyről pedig nem is esett még szó... Kapsz külön kitűzőt a neved mellé! 😃


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Már vártam!
AkosSz
Samsung Expert
Beállítások

Ohh ezt osztom az ismerőseim között! 😁

0 tetszik
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Jó kis kezdeményezés. Remélem sokan élnek majd vele! Az egyik haveromnak szóltam, hogy inkább hivatalos fórumon moderálkodjon, mint nem-hivataloson! :face-with-tears-of-joy:

AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások

Köszi itt is.😁

AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szia Tiborko.
Szerintem meg vagyok a kritériumokkal, de javíts ki, ha tévedek.
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Tibi!

Szerintem ez egy király lehetőség! Remélem minél többen pályáznak majd, erre a lehetőségre. 

Üdv. AndrasK

KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Csáó @AxelBog !

Hamar teljesítetted a kritériumot. Lehet magasabbra kellett volna tenniük 🤣🤣[csak poénkodom ám]

Üdv köztünk!

K

OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Tényleg sok előnnyel jár, köszi az infót! :smiling-face: