Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Milyen sűrűn utaztok vonattal?

(Témakör létrehozásának dátuma: 22-05-2021 09:04 PM)
154 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Talán a legkedveltebb tömegközlekedési járművem a vonat. Amikor Tapolca-Budapest-Pécs háromszögében ingazom, mindig ezt az utazási formát választom. Kényelmes, tágas, és nincs tömeg, mint mondjuk egy helyi járatnál. Nagyjából kéthetente mindig igénybe is veszem. A kedvenc vonalaim között a Balaton partiak kapnak helyet, mert meseszép a táj.

Arra lennék még kíváncsi továbbá még, hogy elsőosztályon szoktatok-e utazni?

letöltés.jpeg

Megmondom őszintén Én már nem, pedig volt olyan időszak, amikor diákként kifizettem a különbözetet, de felnőtt összegben inkább elköltöm valami kajára és/vagy innivalóra! Másrészről, légkondi ellenes vagyok. Nem szeretem kapni a hideget, ott pedig jól szokott működni, amit a torkom nem igazán díjazna. 

Most Ti jöttök!

Üdv.:

K

0 tetszik
7 Válaszok
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Krisztián!

Mi elég sokszor, főleg amikor hazamegyünk Balatonfüredre. Viszont tavaly kezdődött egy nagy felújítás azon a szakaszon, így már egy éve buszozni kell.  A vonat szerintem sokkal kényelmesebb, azért választjuk mindig ezt a lehetőséget, ha tehetjük.

Üdv. AndrasK

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Életemben egyszer utaztam 1. osztályon, akkor is amiatt mert senki sem volt ott és tömegnyomor volt a vonaton. 😃

Vonatot általában csak akkor választom, ha agglomeráción kívül utazom és nincs autó, szóval mostanában elég ritkán. A klímát egyébként én sem feltétlenül szeretem, de a Bhv-k szellőzése néha rosszabb egy megfázásnál.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Nem gyakran vonatozom, főleg mióta megszereztem a jogosítványomat :smiling-face:

0 tetszik
DavidS01
Samsung Expert
Beállítások

Hali!

Viszonylag ritán vonatozom, pedig nagyon szeretem.

Első osztályon szerintem még sosem utaztam!

0 tetszik
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Amikor sulizom heti rendszereséggel vonatozom, szeretem is a feelingjét.
0 tetszik
VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia! 
Én alapvetően minden nap mert azzal járok dolgozni. De nyáron rendszeresen megyek Balatonfűzfőre és Siófokra. Mióta nincs autóm maradt a vonat. 

0 tetszik
BalazsT96
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Régen nagyon sokat utaztam vonattal.Mostanság már sajnos keveset.

0 tetszik