Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestie

Opublikuj swoje pomysły, aby poprawić komfort korzystania z One UI i istniejących funkcji!

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wszystkie aktualizacje w Galaxy Store powinny być widoczne w zakładce Aktualizacje

W sklepie Galaxy Store mamy możliwość sprawdzenia dostępnych aktualizacji aplikacji w zakładce Moja strona > Aktualizacje. Jednak nie wszystkie dostępne aktualizacje są tam wyświetlane ponieważ deweloperzy mogą zablokować automatyczną aktualizację co skutkuje tym, że dana aplikacja nie jest widoczna w zakładce Aktualizacje. To oznacza, że pomimo dostępnej aktualizacji dla danej aplikacji nie jest ona widoczna we wspomnianej wcześniej zakładce. Dopiero ręczne wyszukanie aplikacji za pomocą sklepowej wyszukiwarki pozwala na zainstalowanie najnowszej wersji. Dodam, że takie zachowanie sklepu nie dotyczy tylko wersji beta oprogramowania, ale również poprzednich wersji stabilnych systemu Android (Oreo, Pie). Dodam, że większość aplikacji jest pokazywanych w zakładce Aktualizacje. Sporadycznie zdarza się, że trzeba ręcznie wyszukiwać aplikacje w sklepie żeby wgrać najnowszą dostępną wersję.

 

Przykład z dzisiaj. Sprawdziłem dostępność aktualizacji za pomocą zakładki Aktualizacje i sklep nie wyszukał żadnych nowych wersji aplikacji. Po ręcznym wyszukiwaniu w sklepie znalazłem dwie aktualizacje dla aplikacji Link Sharing oraz Smart Switch Mobile.

 

Brak dostępnych aktualizacjiBrak dostępnych aktualizacjiPo ręcznym wyszukiwaniuPo ręcznym wyszukiwaniuPo ręcznym wyszukiwaniuPo ręcznym wyszukiwaniu

Zgłaszam sugestię żeby wszystkie dostępne aktualizacje aplikacji były wyświetlane w sklepie Galaxy Store w zakładce Aktualizacje.

2 Komentarze
MagdalenaG
Helping Hand
Opcje
Status zmieniony na: Sprawdzone

Hej @mirudo24,

dzięki za sugestię i dokładne wyjaśnienia! Już przesłałam ją do Korei!

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MagdalenaG, dziękuję za informację. Poniżej podaję listę aplikacji Samsung, które nie pojawiają się w zakładce z aktualizacjami:

 

  • Link Sharing
  • Smart Switch Mobile
  • Samsung Galaxy Friends
  • Kid Home Installer
  • Bixby Vision Framework
  • Syntezator mowy Samsung

Tego typu aplikacji jest więcej, ale niestety nie pamiętam nazw. Jak uda mi się znaleźć to dopiszę je do powyższej listy.