Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Over Provisioning

(Temat utworzony: 25-01-2017 04:02 PM)
4574 Wyświetlenia
kokein
Explorer
Opcje

Witam, 

Chciał bym się dowiedzieć gdzie podziała się funkcja over provisioning w nowym oprogramowaniu Magician dla dysków SSD ? Jak można ją aktywować z poziomu aplikacji? (Lub jak to teraz jest rozwiazane?)

Pozdrawiam,
Mikołaj S.

0 Like
7 Odpowiedzi
Rozwiązanie
FranQ
Explorer
Opcje

Hej,

 

kokein wiesz zaktualizowałem sobie też magiciana do nowszej wersji 5.0 i mam to samo co ty:P

Sprawdziłem każdą opcję w apce i za chiny nie widzę  opcji OP.  Z tego co widzę program został bardzo uproszczony, a opcja OP została usunięta jak inne, które widziałem w starszej wersji.

 

Wniosek jest taki, że nie włączysz tego bo tej opcji już nie ma w Magician 5.0. Jeśli chcesz ją odzyskać, to pobierz starszą wersję Magiciana (za chwilę sam tak zrobię i zobaczę).

 

Edittttttt: :smiling-face:

Wracam z info odnosnie Magiciana. W starszej wersji  jest :smiling-face: więc jak chcesz to możesz wykonać te same kroki co ja, czyli usuń Magiciana 5.0 i poszukaj w sieci sterszej wersji i ja zainstaluj. Tylko nalezy pamiętać, aby nieaktualizowac do 5.0 :smiling-face:

 

Jeszcze przychodzi mi na myśl to, że może w os takim jak Win10 to nasze OP jest już zaimplementowane w systemie.

kokein
Explorer
Opcje

No chyba to jedyna opcja, w W10 nie zauważyłem nic podobnego wbudwanego, a sam na W8.1 Pro śmigam.

Edit:
Szkoda że nikt z Samsunga się nie wypowie =/

0 Like
MarcinG
Pioneer
Opcje

Hej @kokein,

 

Weryfikuję dla Ciebie tą informację w centrali Samsung. Odpowiedź powinienem znać w przyszłym tygodniu.


Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like:)
0 Like
TenTypMichał
Navigator
Opcje

starsza wersja niech wjedzite i po problemie :)))

0 Like
kokein
Explorer
Opcje

Czy udało się coś ustalić ??
MS

0 Like
MarcinG
Pioneer
Opcje

Hey @kokein,

 

Nadal jestem w trakcie ustalania. Napewno nie ominie cię odpowiedź, jeśli masz zaznaczoną opcję "Wyślij do mnie wiadomość e-mail, gdy pojawi się odpowiedź".

 

Pewne jest to, że ta funcka nie będzie już widoczna jak to było w poprzednich wersjach programu Magician.

 

 


Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like:)
0 Like
MarcinG
Pioneer
Opcje

@kokein, potwierdziłem informacje odnośnie opcji Over-provisioning. Nie będzie już to dostępne w programie Samsung Magician 5.0, ponieważ dyski SSD mają tą funkcję wbudowaną programowo.

 

Dyski SSD o dużej pojemności będą regulowały to automatycznie, zaś dyski z mniejszą pojemnością będą wymagały pozostawienia miejsca około 6% -10% podczas partycjonowania.

 

Dobrym przykładem będzie poniższy materiał video: https://www.youtube.com/watch?v=KRWC6jhrCt8

 


Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like:)
0 Like