Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WPS drukarka M2070W

(Temat utworzony: 17-02-2017 09:17 AM)
25695 Wyświetlenia
WolF
Voyager
Opcje

Kupiłem drukarke 2070W, chciałem podłączyc ją do routera, żeby była w sieci i nie mogę połączyć sie za pomocą WPS.

Kotś ma może jakieś pomysły co można zrobić żeby to zadziałało?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Mietq
Explorer
Opcje
Hey wolf. Ja jestem zwolennikiem aktualizacji, wiec na poczatek proponuje abys pobral najnowsze sterowniki z witryny producenta. Podczas instalacji wybierz konfiguracje bezprzewodowa, nastepnie na jednej z plansz bedzie konfiguracja bezprzewodowa za pomoca kabla usb. To jest kluczem do sukcesu. Aha w nowej wersji sterownika moze w pierwszej kolejnosci pokazac sie okienko odnosnie konfiguracji direct. Jak to bedziesz widzial to kliknij na anuluj. Potem sterownik wykrywa ustawienia sieci, wprowadzasz haslo i hula :winking-face:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 Odpowiedzi
Mietq
Explorer
Opcje
Siema wolf
0 Like
Rozwiązanie
Mietq
Explorer
Opcje
Hey wolf. Ja jestem zwolennikiem aktualizacji, wiec na poczatek proponuje abys pobral najnowsze sterowniki z witryny producenta. Podczas instalacji wybierz konfiguracje bezprzewodowa, nastepnie na jednej z plansz bedzie konfiguracja bezprzewodowa za pomoca kabla usb. To jest kluczem do sukcesu. Aha w nowej wersji sterownika moze w pierwszej kolejnosci pokazac sie okienko odnosnie konfiguracji direct. Jak to bedziesz widzial to kliknij na anuluj. Potem sterownik wykrywa ustawienia sieci, wprowadzasz haslo i hula :winking-face:
FranQ
Explorer
Opcje

Siema mietq 😛

 

@wolf niżej masz "Powiazane tematy". Zobacz prosze, czy one nie będą dla Ciebie pomocne. Jest tam temat jak łatwo zainstalować drukarkę.

 

pozdr.

0 Like
WolF
Voyager
Opcje
Dzięki, aktualizacja pomogła:)