Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja Samsung Produkty do Zabudowy 2017

(Temat utworzony: 05-01-2018 09:38 PM)
1141 Wyświetlenia
Opcje
Cześć wszystkim!
Często pojawiają się pytania i wątpliwości dotyczące promocji Samsung "Produkty  do zabudowy". Postaram się kilka kwestii wyjaśnić.
Sprawa pierwsza - czas trwania promocji.
Akcja zakończyła się 12.11.2017 - to był ostatni dzień kiedy można było zakupić sprzęt.
Rejestracja.
Należało dokonać do 26.11.2017.
Po rejestracji w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych Twoje zgłoszenie powinno zostać rozpatrzone (łącznie z odpowiedzią).
Jeżeli mail zwrotny nie dotarł skontaktuj się z Operatorem promocji  pod adresem cashbackzabudowa@ms.cursor.pl . Czas na odpowiedź w sprawie reklamacji to 14 dni roboczych.
Jeśli nadal nie otrzymałeś odpowiedzi zadzwoń na Infolinię Samsung (801-172-678 ) w celu ustalenia statusu zgłoszenia. Konsultanci zweryfikują to od razu bądź ustalą dla Ciebie tę informację i oddzwonią.
 
Przyznanie nagrody nastąpi po upływie 30 dni, nie później niż 5.01.2018 roku.
65 Odpowiedzi
monika28
Explorer
Opcje

Dziś mamy 5 stycznia ,a pieniędzy na koncie nie mam.Co mam zrobić w tej sytuacji??

0 Like
monika28
Explorer
Opcje

Dziś jest 5 stycznia,czyli ostatni regulaminowy dzień na otrzymanie przelewu na konto.Ja nie dostałam pieniędzy.Mam potwierdzenie i na mailu i na koncie klienta, że moje zgłoszenie jest prawidłowe i zwrot 500 zl się należy.Czy ktoś z Państwa ma taki problem jak ja?Jednocześnie muszę zaznaczyć,że jestem zbulwersowana takim obrotem sytuacji.Wiele razy brałam udział w promocjach innych producentów i nigdy do tej pory nie było z tym problemów.

Syriusz
Student
Opcje

Witam.... Też nie dostałem a dawno już kupowane i koleznaka kupowała też nie otrzymała do dzisiaj zwrotu... 

0 Like
monika28
Explorer
Opcje

Ja kupiłam 19 wrzesnia a zarejestrowałam się 21.

0 Like
Syriusz
Student
Opcje

może ten termin 05.01.2018 to jest czas ostateczny na wysłanie przelewu..... zobaczymy czy w poniedziałek bedzie na koncie ale żadnej informacji że przelew poszedł nie wyslali mi..

0 Like
monika28
Explorer
Opcje
Miejmy nadzieję,że tak jest.Poczekamy do poniedziałku .
0 Like
Tomasz7
Journeyman
Opcje

Witam. Jest 5 styczeń 2018 godz. 23:13. Zarejestrowałem się w promocji Samsunga 6 listopada a akceptację zgłoszenia otrzymałem w dniu 13 listopada. DO TEJ PORY NIE OTRZYMAŁEM ZWROTU CASHBACK. Widzę że firmie samsung nie zależy na opini. 

monika28
Explorer
Opcje

Ja rejestrowałam się 19 września.

0 Like
Tomasz7
Journeyman
Opcje

Ja również nie dostałem zwrotu CASHBACK. W regulaminie jak i w informacji od Samsunga wyrażnie piszą:

"Zwrot zostanie zrealizowany za pośrednictwem przelewu bankowego na wskazany w formularzu zgłoszeniowym numer rachunku bankowego w terminie po 30 dniach od daty akceptacji zgłoszenia, jednak nie później niż do dnia 5 stycznia 2018 r."

Więc wątpie aby czekali z przelewami do wszystkich uczestników na ostatni dzień. 

 

0 Like