Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Soundbar Q800T + SWA-9100S - tylne głośniki czasami nie grają

(Temat utworzony: 20-08-2021 07:53 PM)
952 Wyświetlenia
rogigor
Student
Opcje

Mam zestaw soundbar Q800T + tylne głosniki SWA-9100S. Ogólnie całość działa bez zarzutu, efekt jest super, ale czasami, losowo, tylne głośniki w ogóle nie grają, mimo że moduł jest połączony z soundbarem (świeci się niebieska dioda) i w ustawieniach soundbara mogę zmieniać głośność satelit. Muszę wtedy wyłączyć soundbar pilotem Samsunga i włączyć i już działa normalnie. Poprzednio miałem głośniki SWA-9000S i miałem identyczny problem (dlatego zmieniłem na nowszy model). Nie umiem wskazać konkretnego momentu, w którym przestają grać, ale raczej przy włączaniu TV (soundbar się wtedy też włącza) albo po jakiejś dłuższym czasie braku aktywności (np. słuchanie muzyki w trybie standard gdy soundbar gra w trybie 2.0). Próbowałem resetu do ustawień fabrycznych, rozłączania i ponownego łączenia satelit - nic nie pomaga. Problem występuje rzadko, ale jest dość irytujący. Firmware najnowszy dostępny, soundbar podpięty do tv przez eARC.

PS. 9100 są kompatybilne z Q800T (w końcu mam i mogę potwierdzić), chociaż na polskiej stronie produktowej wymienionych jest tylko kilka (i brak Q800T). Dodatkowo przy specyfikacji samego soundbara wymienione są też 9100S

Przechwytywanie.JPGPrzechwytywanie2.JPG

0 Like
1 Odpowiedz
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@rogigor, właśnie na stronie Soundbara widzę, że kompatybilne są tylko SWA-9000S. 

OleksiiA_0-1629701442760.png

Zadzwoń może na Infolinię i dopytaj, jak to jest. Opisz również swój problem i jakie kroki już przerobiłeś, myślę, że pomogą: tel. 801-172-678 lub +48 22 607-93-33.
* Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.