Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung HW-K450 vs Fire Stick 4K

(Temat utworzony: 26-02-2019 11:38 AM)
1185 Wyświetlenia
Ciem
Journeyman
Opcje

Witam

Piszę do was z prośbą o pomoc ponieważ posiadam Fire Stick 4K i zastanawiam się jak go podłączyć tak aby sounbar miał najlepszy dziwek ...

Czy podłączając Fire Stick pod HDMI IN w sounbar wychodząc kablem z portu HDMI OUT do telewizora uzyskam obraz a dźwięk z Fire Sticka już dostanie bezpośrednio sounbar ?? Czy lepiej podłączyć Fire Stick pod TV i puścić dźwięk do listwy pod HDMI OUT ??

Posiadam starszy model telewizora Samsung który obsługuje HDMI CEC dokładnie jest to model Samsung UE40D5800.

I teraz pytanie kolejne co z dźwiękiem ?

Fire Stick obsługuje również Dolby Atmos będę na nim oglądał filmy z Netflix czy listwa ma dekodować dźwięk czy raczej Fire Stick ?

0 Like
Ciem
Journeyman
Opcje

@Damian Kkażda porada jest cenna więc pisz :smiling-face: @vdsl2 spróbuję tego resetu jeszcze jak wrócę do domu z pracy.. a co do Fire Stick 4K masz jakiś pomysł jak go do najnowszej wersji zaktualizować z 6.2.5.8 do 6.2.6.0 ? Bo nadal to się nie udaje ...

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Ciem Jeśli nie chce pobrać aktulizacji to może być problem na Geolokalizacje 

0 Like
Ciem
Journeyman
Opcje
Dzisiaj pobrał aktualizację.. może jeszcze moja seria nie była dodana do systemu i dlatego nie widział aktualizacji chodź to tylko mój domyśl bo nie wiem czy to działa w taki sposób ?
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Ciem 

Duże firmy produkujące elektronikę aktualizacje na większość urządzeń puszczają zazwyczaj partiami. Także jest to normalne według mnie. :winking-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Ciem
Journeyman
Opcje

Witam po wielu próbach nadal nie udało mi się puścić dźwięku z TV na soundbar przez HDMI ... Podłączyłem pod inny telewizor Samsung UE40D5800 na nim działa chociaż Anynet+ mogę podgłaśniać ściszać listwę pilotem od TV ale dźwięku nadal nie ma i nie wiem czy wogole jest szansa aby był.. na tą chwilę puszczam dźwięk po optyku a kablem HDMI steruje listwą... Macie jeszcze jakieś pomysły ??

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Ciem  Chyba pozostaje Ci pisać do producenta tego urządzenia.

0 Like
Ciem
Journeyman
Opcje
Chyba tak zrobię dziękuję za odpowiedź.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Ciem  Jest jeszcze nowszy firmware wer 6.2.6.3

0 Like
voodoo69
Journeyman
Opcje

A tej najnowszy Fire  Stick 4K  nie miał wspierać już Atmosa np w Netflixie ? A czy    wpinajać   najnowszego Sticka do  HW N950 nie uzyskas  się Atmosa w TV? Wszystko po ARC.

 

Przy  podłączeniu do soundbara  Sonego  X700 odtwarzacz UHD mam   z płyt   napis Atmos na soundbarze.

 

 

0 Like
Ola_P
Explorer
Opcje

@voodoo69 

Jeżeli wepniesz sticka do wejścia HDMI IN na soundbarze, a soundbar z tv połączysz przez ARC i oczywiście materiał źródłowy będzie w standardzie Dolby Atmos, to powinno to zadziałać :smiling-face: 

0 Like