Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung HW-K450 vs Fire Stick 4K

(Temat utworzony: 26-02-2019 11:38 AM)
1186 Wyświetlenia
Ciem
Journeyman
Opcje

Witam

Piszę do was z prośbą o pomoc ponieważ posiadam Fire Stick 4K i zastanawiam się jak go podłączyć tak aby sounbar miał najlepszy dziwek ...

Czy podłączając Fire Stick pod HDMI IN w sounbar wychodząc kablem z portu HDMI OUT do telewizora uzyskam obraz a dźwięk z Fire Sticka już dostanie bezpośrednio sounbar ?? Czy lepiej podłączyć Fire Stick pod TV i puścić dźwięk do listwy pod HDMI OUT ??

Posiadam starszy model telewizora Samsung który obsługuje HDMI CEC dokładnie jest to model Samsung UE40D5800.

I teraz pytanie kolejne co z dźwiękiem ?

Fire Stick obsługuje również Dolby Atmos będę na nim oglądał filmy z Netflix czy listwa ma dekodować dźwięk czy raczej Fire Stick ?

0 Like
Ciem
Journeyman
Opcje
Dziękuję za pomoc :smiling-face:
0 Like
Ciem
Journeyman
Opcje

Witam pojawił się kolejny problem podłączając Fire Stick pod HDMI w TV wszystko działa bez problemu dźwięk jest na telewizorze podłączając soundbar przez HDMI ARC w TV i pod saundbar do HDMI OUT nie mam dźwięku na soundbar wybierając w TV wyjście na HDMI ARC i głośniki zewnętrzne po optyku dźwięk jest na soundbar... Jeżeli podłącze Fire Stick pod soundbar do wejścia HDMI IN i puszczę kablem z sounbara na TV przez HDMI to mam dźwięk w soundbar i obraz na TV ... Zależy mi aby Fire Stick był podpięty pod TV a nie pod listwę ... Jak zostanę bez wyjścia zostanie mi tylko optyk.. Tylko nie wiem jak z optykiem będzie dekodowalo mi 5.1 z Netflix.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Ciem  Odłącz TV i soundbar  od prądu na około 10 min.

0 Like
Ciem
Journeyman
Opcje
Poddaje się wszysko zrobiłem co tylko możliwe i nie mam dźwięku przez HDMI .. po optyku jest bezproblemowo dźwięk . Muszę za jakiś czas sprawdzić na innym TV Samsunga który mam u rodziców może na nim będzie działało bo na tym LG co mam obecnie bez szans nie działa i koniec.. Jedynie podłączenie Fire Sticka bezpośrednio pod soundbar daje mi dźwięk na listwie i obraz na TV ..
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

 Czy taki masz firmware Fire Stick Version 6.2.6.0 ?

0 Like
Ciem
Journeyman
Opcje
Mam wersję 6.1.1.0-122
Fire OS 6.2.5.8
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like
Ciem
Journeyman
Opcje

Miałem jeszcze starszą zaktualizowałem do tej co wyżej napisałem nowszej mi nie znajduje chyba że zrobię go do fabryki to może znajdzie tą nowszą wersję ?

 

Ps. Niestety nadal nie znajduje najnowszej wersji.

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@vdsl2   Masz jeszcze jakiś pomysł? Chciałbym coś doradzić, ale to Ty jesteś specem w tych kwestiach :smiling-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Chyba pozostaje reset TV i listwy do ustawień fabrycznych.

0 Like