Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WW90T754ABH, Pralka QuickDrive, 9 kg, biała

(Temat utworzony: 13-06-2021 02:12 PM)
598 Wyświetlenia
JakubRyć
First Poster
Opcje

Witam, piszę bo nie potrafię znaleźć wytłumaczenia/rozwiązania na swój problem. Zakupiłem powyższą pralkę wraz z suszarką i łącznikiem SKK-UDW.

I tu pojawił się pierwszy problem mianowicie zawarte w zestawie łącznika mocowania do pralki nijak mi nie pasują by móc połączyć te dwa elementy bez uszkadzania pralki. Albo brakuje mi innego modelu mocowań łącznika do pralki były tylko dwa a widzę, że jest i trzeci zestaw, albo jest jakiś magiczny sposób by połączyć te dwa elementy. 

Problem drugi jest taki, iż po uruchomieniu pralki, kalibracji, gdy wchodzę w ustawienia to przy funkcjach quick drive i eco bubble , widnieje opis (Nieobsługiwane) czy to oznacza, że tych funkcji w tej pralce w ogóle niema? Czy trzeba dograć jakieś oprogramowanie przez wifi by działały? Bo na stronie producenta jak i na stronie sklepu mediaexpert w którym zakupiłem rzeczony sprzęt w opisie jak byk stoi, że ta pralka takie funkcje posiada.

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź i pozdrawiam.

0 Like
1 Odpowiedz
HubertK
Expert
Opcje

@JakubRyć Cześć!

W sprawie zestawu łącznikowego zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: tel. 801-172-678 lub +48 22 607-93-33. Nasi specjaliści zaproponują Ci rozwiązanie.

Jeśli chodzi o funkcję Qdrive/Aktywna piana, może ona być obsługiwana wyłącznie na poszczególnych programach. Czy weryfikowałeś to na innych cyklach? Czy też widnieje Ci taki komunikat?

"Funkcja Bubble Soak (Aktywna piana) wydłuża program o maks. 30 minut. Jest dostępna w przypadku
następujących programów: Cotton (Bawełna), Synthetics (Syntetyki), Bedding (Pościel) i Super Speed (Super
szybki)."