Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Promocja "EcoBubble z prezentami”

(Temat utworzony: 09-12-2016 03:36 PM)
3041 Wyświetlenia
Diodajmos
First Poster
Opcje

Chciałem zapytać, gdzie można się dowiedzieć apropo realizacji promocji ? Kiedy powinienem dostać informację dotyczącą ewentualnej wysyłki produktów lub informacji że faktycznie takie prezenty otrzymam ?

 

Pozdrawiam

Karol

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
MateuszN
Pioneer
Opcje

Hej @Diodajmos,

 

Dzięki za zainteresowanie naszą społecznością!

 

Regulamin "EcoBubble z prezentami" możesz znaleźć pod adresem:

http://www.samsung.com/pl/promocje/pralka-addwash/assets/pdf/regulamin_ECO_BUBBLE_2016.pdf

 

Zgodnie ze wskazanymi w nim zasadami uczesnictwa w promocji, zgłoszenia trwają do 14 grudnia 2016 roku, a wydanie nagród nastąpi nie później, niż do 10 stycznia 2017 r. (zatem w tym przedziale czasowym należy spodziewać się wysyłki produktów).

 

W razie dodatkowych pytań dotyczących informacji o przyznanej nagrodzie, zalecam kontakt z Organizatorem promocji, firmą Cursor S.A. (na adres e-mail wskazany w regulaminie).

 

 


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
4 Odpowiedzi
Rozwiązanie
MateuszN
Pioneer
Opcje

Hej @Diodajmos,

 

Dzięki za zainteresowanie naszą społecznością!

 

Regulamin "EcoBubble z prezentami" możesz znaleźć pod adresem:

http://www.samsung.com/pl/promocje/pralka-addwash/assets/pdf/regulamin_ECO_BUBBLE_2016.pdf

 

Zgodnie ze wskazanymi w nim zasadami uczesnictwa w promocji, zgłoszenia trwają do 14 grudnia 2016 roku, a wydanie nagród nastąpi nie później, niż do 10 stycznia 2017 r. (zatem w tym przedziale czasowym należy spodziewać się wysyłki produktów).

 

W razie dodatkowych pytań dotyczących informacji o przyznanej nagrodzie, zalecam kontakt z Organizatorem promocji, firmą Cursor S.A. (na adres e-mail wskazany w regulaminie).

 

 


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
0 Like
Dzi
First Poster
Opcje

Witam,

Już dlugo po 10 stycznia a półrocznego zapasu do prani nie ma:( Jest jakiś poślizg? Nawet nie wiem do kogo zwrócić się w tej sprawie.

0 Like
MateuszN
Pioneer
Opcje

Hej @Dzi,

 

Tak jak wspomniałem wyżej, zaleciłbym kontakt w tej sprawie z Organizatorem promocji na adres e-mail, wskazany w regulaminie: ecobubble@cursor.pl


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
0 Like
Dzi
First Poster
Opcje

Witam,

Dzisiaj skończyłam już korespondencję z organizatorem właśnie i jestem zażenowana tem co zaszło. Otóż skuszona promocją zakupiłam pralkę z 3,5 k, wypełniłam wszystkie formularze i wysłałam. Teraz po 2 miesiącach oczekiwania na ten zapas płynów do prania, po moim zapytaniu o termin wysyłki napisano mi, że wysłano do mnie emaila z prośbą o usupełnienie dokumentacji. A że nie dotarł to już nie ich wina, gdyż to system rozsyła... Takim sposobem zostałam odrzucona z promocji i nawet o tym mnie nie poinformowano.

Smiech na sali. Zrobić promocję, doszukać się błędu, nie wysłać / nieskutecznie poinformować klienta o potrzebie uzuepłnienia czegoś i niewysłanie nagrody. Czysty zysk!

Bardzo mi przykro, że tak mnie potraktowano. Ciekawe czy tylko mnie? 

Nigdy więcej zakupie ich sprzętu, żeby nawet złote góry obiecywali. 

0 Like