Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pralko-suszarka WD90N6 glosna praca

(Temat utworzony: 30-07-2020 12:25 PM)
621 Wyświetlenia
Martyna90
Student
Opcje

Witam, posiadam od 2 dni ta pralkę, została zainstalowana wg wszystkich kroków w instrukcji, wypoziomowana, kalibracja również została zrobiona, stoi w miejscu gdzie ma przestrzeń,z niczym się nie styka. Ogólnie praca bębna  podczas prania  jest cicha, podczas wirowania również  ale to są krótkie momenty,przez większość pracy pralki słychać buczenie i nie ukrywam że jest to dość uciążliwe, praktycznie słychać ja w całym mieszkaniu (stoi w łazience ) o praniu wieczornym nie ma mowy 🙈 Pralka ma wiele zalet,jedną  z nich miała być właśnie cicha praca,oczywiście  nie oczekuje w niej całkowitej bezdźwięczności lecz przyznam,  że jest dużo głośniejsza od mojej starej pralki. Czy jest to normalne zjawisko? Zdaje sobie również sprawę z tego że przy pobieraniu czy wypompowywaniu wody takie dźwięki są normalne, ale u mnie przez wiekszosc czasu prania jest ten dzwiek.

 

 

.

5 Odpowiedzi
Members_lYFWBvF
First Poster
Opcje
zgłoś w sklepie którym kupiłaś ją mam i jest cicha
0 Like
PrzemysławK
Voyager
Opcje

Cześć @Martyna90,

 

jeżeli to buczenie występuje podczas prania zasadniczego (ikona miski z "II"), to praca pompki Eco Bubble. Możesz nagrać ten dźwięk?

0 Like
Martyna90
Student
Opcje

Mam nagrany ten dźwięk ale nie mogę tego tutaj załączyć🤔

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Martyna90  Wrzuć go na dysk Google i wstaw linka.

0 Like
tomi126
First Poster
Opcje
Prawdopodobne do wymiany lozysko
0 Like