Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Piekarnik NV70H5787CB

(Temat utworzony: 18-02-2018 03:11 PM)
1648 Wyświetlenia
ikobus
First Poster
Opcje

Dzień dobry,

Od niedanie jestej posiadaczką piekarnika. Z piekarnika wydobywa sie powietrze normalnie wieje czy tak powpowino byc ? 

0 Like
3 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Domyślam się, że chodzi Ci wydmuch przy krawędzi drzwi?
Tak to normalne w piekarnikach wszystkich producentów. Przecież gdzieś powietrze wtłaczane do wnętrza przez wentylator, w trakcie procesu pieczenia, musi ujść.
U mnie czuć podmuch nawet po wyłączeniu piekarnika (choć inna firma), a "wieje" dlatego, aby szybciej schłodzić nieużywany już piekarnik.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
ikobus
First Poster
Opcje

Bardzo dziekuję za informację. Dopiero moje pierwszep Podrygi z  tym piekarnikiem. Mam  Wrażenie że bardziej dusi niż piecze.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Co do różnić między pieczeniem a duszeniem, to kwestia doboru ustawień, program temperatura. Ale tu już nie pomogę. Jako facet nie ogarniam tematów mięs i ciast :winking-face: tobie jako kobiecie powinno przyjść to łatwiej. :face-with-tears-of-joy: Ja jako facet (techniczny) pierwsze co bym zrobił to przeczytał instrukcję.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.