Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Piekarnik NQ50H5533KS Nie dopieka od dołu!

(Temat utworzony: 24-11-2021 01:20 PM)
1645 Wyświetlenia
adso78
Student
Opcje

Piekarnik NQ50H5533KS Nie dopieka od dołu! Czy ktoś miał już styczność z tym urządzeniem?

 

23 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@adso78 Dzień Dobry

Sytuacja że nie dopieka od dołu jest na różnych programach czy tylko na jednym?


0 Like
adso78
Student
Opcje

Cześć, na każdym z prostego powodu. Po wizycie serwisu (pow. niedopiekanie), dolna  grzałka jest słabsza, uruchamia się po bardzo długim czasie od uruchomienia głównej górnej. Piekarnik nie jest w stanie nagrzać się równomiernie. Nie da się wyłączyć termo obiegu (jak piec?) tak wiec jak przetrzymasz coś dłużej żeby dopiec spód, góra jest SPALONA (ciasta itp.) Niech ktoś z Samsung upiecze pizzę w tym piekarniku !:)Pizza zawsze jest NIEDOPIECZONA bo nie ma prawa się dopiec w tak skonstruowanym ..... 

Nie pozostaje nic innego jak reklamować niezgodność towaru z opisem, to bardziej mikrofala z funkcją pieczenia. niestety.

Pozdrawiam i nie polecam (chyba że jako mikrofalę)

 

Paweł.

0 Like
t_radek
First Poster
Opcje

Witam,

posiadam od kilku miesięcy piekarnik Samsung NV7B4245VAK  Dual Cook. Niestety pomimo próbowania najróżniejszych ustawień piekarnika nie jest możliwe upieczenie chrupiącej, dopieczonej pizzy. Próbowałem różne programy (nawet specjalny do pizzy z aplikacji do obsługi piekarnika), różne metody grzania - dół, góra, termoobieg, grill, długie czasy nagrzewania. Nic nie pomaga. Próbowałem zarówno pełnej oryginalnej blachy, jak i okrągłem zakupionej w internecie - ciagle to samo. Nawet kupiłem kamień do pizzy i nagrzewałem go długi czas wedle instrukcji - ciągle ten sam problem - blade, wysuszone ciasto z góry i niedopieczone białe ciasto na dole. Zgłaszałem problem na reklamację - serwis przyjechał, ale nie był w stanie nic pomóc. Reklamacja została odrzucona. Proszę o Państwa komentarz do tej sprawy - Wasz produkt nie spełnia podstawowego zadania stawianego przed piekarnikiem - prawidłowego pieczenia. Stary piekarnik za 1000 zł piekł cudowne pizze, nawet bez kamienia.

0 Like
ArturC
Voyager
Opcje
Pizza nie upiecze się w 210 st jak jest w programie "pizza domowa". Potrzeba 300st i kamienia do dobrej pizzy. Można spróbowac recznie ustawić max który chyba jest 250 st góra+dół i nagrzac kamień od zimnego piekarnika przez 1 godzinę. Nastepnie szybko placek na niego, żeby zbytnio nie wystudzić wnetrza i piec "na oko" aż sie przyrumienie to powinno zająć jakies 8 minut. Dłuższe pieczenie tylko wysuszy ciasto.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@t_radek  Witam

Kontaktował się Pan w tej sprawie z infolinią Samsung? Jeżeli nie to proszę to zrobić i przedstawić tą sytuację oraz zaznaczyć że był serwis i reklamacja została odrzucona.

https://www.samsung.com/pl/support/contact/ 

 


0 Like
mbuczynska44
Journeyman
Opcje

Mam problem z piekarnikiem z serii dual cook. Przy standardowym pieczeniu ciast, pizzy i w różnych programach okazuje się, że nie dopieka spodów, a góra jest zawsze zbyt mocno przypieczona. Przetestowałam już wszystkie ustawienia. Używany od ponad roku. Do tego dzisiaj podczas pieczenia zaczął co jakiś czas pikać. Częstotliwość jest różna. Program pieczenie od dołu z termoobiegiem. 

blacha21
Samsung Members Star ★
Opcje
Dopiero teraz wystąpił problem z pieczeniem czy już wcześniej nie dopiekał?
mbuczynska44
Journeyman
Opcje

Na początku użytkowania dopiekał, ale spód i tak był dużo bledszy.

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mbuczynska44  Dzień dobry 

Jaki model piekarnika?


0 Like