Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Lodówka z kostkarką i pojemnikiem na wodę

(Temat utworzony: 29-06-2018 11:41 PM)
29388 Wyświetlenia
FerdekKiepski
Apprentice
Opcje

Witam.

 

Szukam lodówki Samsunga side-by-side, która nie musi mieć podłączenia do bieżącej wody, a ma zbiornik w środku (na kostkarkę i dyspenzer wody).

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Opcje

Cześć @FerdekKiepski,

Jest taki model Side-by-side bez konieczności, a nawet możliwości podłączenia linii wodnej. Posiada napełniany zbiornik, który zaopatrza w wodę dyspenser i kostkarkę.

Jest to model:

RH58K6697SL.

Poniżej link do lodówki:

https://www.samsung.com/pl/refrigerators/food-showcase-rh58k6697sl/

W przypadku pytań zapraszam :smiling-face:

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
23 Odpowiedzi
Damian K
Hotshot
Opcje

@FerdekKiepski

 

Czyli rozumiem, że sam chciałbyś wlewać wodę do zbiornika? Wydaje mi się, że nie ma takiego modelu, raczej wszystkie potrzebują podłączenia do bieżącej wody, ale dla pewności poczekałbym na odpowiedź jednego z ekspertów.

 

@EwaK @Michał_J @Aleksandra_S_W pomożecie? :smiling-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Rozwiązanie
Opcje

Cześć @FerdekKiepski,

Jest taki model Side-by-side bez konieczności, a nawet możliwości podłączenia linii wodnej. Posiada napełniany zbiornik, który zaopatrza w wodę dyspenser i kostkarkę.

Jest to model:

RH58K6697SL.

Poniżej link do lodówki:

https://www.samsung.com/pl/refrigerators/food-showcase-rh58k6697sl/

W przypadku pytań zapraszam :smiling-face:

 

 

 

0 Like
FerdekKiepski
Apprentice
Opcje

Dziekuję za odpowiedź.

 

Szkoda, że mój post o cenie "się nie dodał jednak". Szkoda też, że ta lodówka jest taka droga. Uśmiechnięta buźka ma propozycje z półki cenowej dla mnie. 

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@FerdekKiepski 

Niestety pomimo szczerych chęci nie będziemy w stanie znaleźć tańszego modelu z taką funkcją. 😞


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Myszka11
First Poster
Opcje

Witam

Kupilam właśnie taka lodowke ale w instrukcji nie ma nic gdzie wymienia sie filter i czy wogole jest wymieniany, bo nie wierzę ze jest dozywotni. Moze moglby mi ktos pomoc?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Myszka11  Czy podasz dokładny model ?

0 Like
Myszka11
First Poster
Opcje

RS6GN8321B1. Lodówka zakupiona w De ale myślę ze numer jest ten sam.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like
Myszka11
First Poster
Opcje

Niestety ksiazka jest tez do innych modeli, u mnie nawet nie ma gdzie zamontowac filtra woda idzie automatycznie z pojemnika z lodowki nie przes podłączenie z ranu wodnego przes filter.

0 Like