Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cykle niestandardowe nie działają

(Temat utworzony: 04-01-2024 10:21 PM)
97 Wyświetlenia
Umbertumber
Explorer
Opcje
Witam. Posiadam pralko-suszarkę WD80T554DBX. W aplikacji Smart things (wersja 1.8.12.21) jest usługa clothing Care, a w niej można za pomocą filtrów stworzyć nowy cykl prania (a przynajmniej tak to rozumiem). Problem w tym że nie ważne co wybiore pokazuje mi się komunikat że nie ma cyklu który można mi polecić i powinienem zmienić kategorię. Nie wiem czy moja pralka nie jest wspierana, czy to po prostu błąd. 
2 Odpowiedzi
JulaP
Expert
Opcje

Cześć @Umbertumber!

3 stycznia dla aplikacji Smart Things wyszła dość duża aktualizacja, która często z przyczyn nieokreślonych nie pobiera się automatycznie, a jej brak sprawia problemy z działaniem aplikacji. Spróbuj wejść w sklep z aplikacjami na swoim telefonie i tam sprawdź, czy nie masz dostępnej aktualizacji Smart Things. Jeśli nic takiego się nie pojawia, usuń i dodaj aplikację jeszcze raz. Po przeinstalowaniu problem powinien zniknąć i powinieneś móc korzystać z funkcji Clothing Care. 🙂

Umbertumber
Explorer
Opcje
Dzięki za odpowiedź. Niestety aktualizacji nie mogę pobrać ani przez Google Play, ani Galaxy store. Ponowna instalacja niestety też nie pomogła. Najnowsza wersja (według Googla Play) to właśnie ta podana przezemnie powyżej. Może po prostu muszę poczekać aż dojdzie do mnie aktualizacja.
0 Like