Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Pralka WW90M741NOO nie można przypisać pralki do smartthings

(Temat utworzony: 06-09-2018 06:19 PM)
2447 Wyświetlenia
Ma35
First Poster
Opcje

Włączam pralkę . na telefonie (xiaomi Mi5) mam Smartthings -  uruchamiam program, klikam dodaj nowe urządzenie- znajduje pralkę-klikam , prosi o akceptację (samsung account) -akceptuję - łączy się z z pralką-(pokazuje wskaźnik procentowy,  i staje raz staje na 18% raz na 35%, różnie) po chwili - żąda włączenie symbolu AP przyciskiem smart control - włączam AP - dalej kręci sie wskaźnik ładowania - procenty bez zmian- po chwili wyskakuje komunikat  - nie udało  się połączyć - spróbuj włączyć i wyłączyć urządzenie. I tak caly czas.

Macie jakieś rozwiązania?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Michał_J
Voyager
Opcje

Cześć Ma35,

Najprostszym rozwiązaniem które możesz spróbować w pierwszej kolejności to usunięcie hasła do połączenia z siecia Wi-Fi, następnie spróbuj jeszcze raz połączyć pralkę z telefonem i jak zadziała to przywróć hasło do sieci.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
6 Odpowiedzi
Rozwiązanie
Michał_J
Voyager
Opcje

Cześć Ma35,

Najprostszym rozwiązaniem które możesz spróbować w pierwszej kolejności to usunięcie hasła do połączenia z siecia Wi-Fi, następnie spróbuj jeszcze raz połączyć pralkę z telefonem i jak zadziała to przywróć hasło do sieci.

0 Like
SandraSz92
First Poster
Opcje

Mam dokładnie taki sam problem. Usunęłam hasło z wifi i wyskakuje mi szyfrowanie wifi samsung -washer które wymaga hasła..

Mój telefon to huwawei mate 9 pro.

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@Michał_J - podpowiesz @SandraSz92 jakie jest hasło lub jak je zresetować, prawda? :smiling-face:

0 Like
Michał_J
Voyager
Opcje

Cześć SandraSz92,

wysłałem do Ciebie wiadomość prywatną. Postaram się wyjaśnić temat.

0 Like
Skoras
First Poster
Opcje

Czesc, mam ten sam problem, procenty dochodza do 39 i prosi mnie o haslo do sieci wifi samej pralki "washer"

Skad wziac to haslo ?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like