Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagrzewanie się baterii S24 ultra

(Temat utworzony: 2 tygodni(e) temu)
31 Wyświetlenia
Mrowciaaa
Journeyman
Opcje
Witam,  czy wasze s24 ultra też się nagrzewaja ? 🤔🤔

Mój się nagrzewa , może nie jakoś drastycznie ale jest taki dosyć ciepły 😉
241 Odpowiedzi
DamianKo89
First Poster
Opcje
Czy Wasze s24 się grzeje podczas użytkowania?? Wystarczy chwila z telefonem w ręce a on jest cały gorący. Np przeglądanie internetu, fb, a yt to wystarczy 10 min filmik i telefon od góry cały gorący. Też tak macie? Miałem s10 grzała się ale to trzeba było dlugo się tym telefonem bawić żeby tak się stało. A tu wystarczy 5 10 minut 
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Wystarczy wyrzuci takie aplikacje jak FB, Messenger, czy Instagram i telefony zupełnie inaczej pracują. Osobiście nie mam tych aplikacji i od dnia premiery nigdy S24 nie miałem gorącego.
patyczak
Big Cheese
Opcje
FB, Messenger i inne tego typu apki, są bardzo zasobożerne, zmuszają procesor do pracy na maksa. Tak, jak wspomniał @Technik, usunąć lub używać ze świadomością, że temperatura będzie wzrastać.
0 Like
Gandahar
Journeyman
Opcje
Hej, czy to są normalne temperatury w trakcie używania internetu mobilnego i przeglądarki? 

image


0 Like
diopop1
Journeyman
Opcje
Jeśli korzystasz tylko z przeglądarki i Internetu, to nie jest normalne, ale wszystko zależy od temperatury otoczenia.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Nie sugerujmy się aplikacjami, tylko fizyczną temperaturą telefonu.
Mighn
Hotshot
Opcje
Exynos + 5G to piekarniczek... przełączenie na LTE powinno go mocno schłodzić, natomiast nie ma się co obawiać, telefon się nie przegrzeje, tylko aku przy takich temperaturach już poqoli mocniej trochę degraduje, więc lepiej nie ładować.
0 Like
Mighn
Hotshot
Opcje
Niedawno, korzystając z otwartego A52s (wymiana aku) porównywałem odczyty aplikacji z pomiarami pirometrem i pozytywnie się zaskoczyłem- różnice były na poziomie poniżej 1 stopnia...
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Gandahar  Raczej powinniśmy patrzeć na rzeczywistą temperature telefonu podczas jego trzymania:)


0 Like
olczix311002
Journeyman
Opcje
Czy wam też S24 dosyć często się nagrzewa? Mój czasami jest mega gorący 
0 Like