Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S23 tępe przesuwanie po ekranie

(Temat utworzony: 12-07-2023 01:44 PM)
258 Wyświetlenia
Kundek_
Apprentice
Opcje
czy tylko ja mam wrażenie, że przesuwanie palcem po ekranie s23 sprawia wyraźny opór, jest tępe. szczególnie jak się przesuwa dlugimi posunięciami w jednym miejscu...
9 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Taki efekt może wystąpić w momencie kiedy na wyświetlaczu znajduje się folia. W przypadku lekko wilgotnego palca również może wystąpić taki efekt. Czy opisany przez Ciebie efekt występuje przez cały czas?


Kundek_
Apprentice
Opcje
coś w podobie do wody ale znacznie słabiej, z wodą to jest mega opór tu jakby delikatny. być może moje subiektywne wrażenie z racji zwracania na to uwagi...do tej pory używałem s10 i mam wrażenie, że nie było tego efektu
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Korzystam z modelu Galaxy S23 Ultra i nie zauważyłem takiego zjawiska. Wyświetlacz jest taki sam jak w poprzednich modelach Galaxy.


MegAG1
Explorer
Opcje
Tak, również to zauważyłam. Mam s23+. Wcześniej s10+ tam było bardzo płynnie. Myślę jednak,że to wina folii. Na s10 miałam inną, nie palcowała się. Ta,która mam aktualnie jest okropna. Za niedługo będę chciała ją zmienić.
0 Like
Kundek_
Apprentice
Opcje
nie wiem jak w S23+ ale w 23 nie ma folii fabrycznej z tego co piszą
0 Like
MegAG1
Explorer
Opcje
Ja zakładałam folie ochronną podczas zakupu telefonu. Jeżeli telefon nie ma żadnej folii ochronnej założonej to inna przyczyna zapewne. Lub moja folia jest ok,a mamy podobny problem.
sometimes
Helping Hand
Opcje
Mam folie na,ekranie smartfona 3 lata i nie mam problemu. Ludzie zakładają nawet szkła ochronne na ekrany i też nie mają problemu.
0 Like
FurorDivinus
Explorer
Opcje
Witam, mam s22 i s23 i niestety to nie są identyczne wyświetlacze, odczucia z użytkowania są inne na plus dla s22. Ekran wydaje się bardziej śliski i hmm... twardy. Niestety widać też różnice w kolorystyce, s22 wypada lepiej. Nie mam folii czy szkła na obu.
0 Like
BigW
Explorer
Opcje

Dzień dobry wszystkim. Ja mam lepszą akcję z moim S23 Ultra. Tępy ekran obserwowałem od dłuższego czasu. Nie mam folii. O telefon dbam przesadnie. Czyszczenie tylko miękką szmatką, zero rys itd. Jakieś 2 tygodnie temu ekran w miejscu "przewijania palcem" w dolnym rogu zaczął być wyraźnie tępy. Pod światło wyraźnie widać pionowo wytartą powłokę oleofobową na wysokość 1/3 ekranu. Dłonie mam raczej zadbane. Wykluczam uszkodzenie z mojej strony. Ślad znika po przetarciu szmatką. Pojawia się natychmiast po przejechaniu palcem. Telefon ma 9 miesięcy. Jutro jadę do serwisu w Bydgoszczy. Mają dobre opinie. Napiszę jak się to skończy.

0 Like