Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

Actualizare software One UI 6.1

(Subiect creat la: 06-02-2024 07:41 PM)
753 Vizualizări
DragosGabrielD
Pathfinder
Opțiuni
Buna seara! Voiam sa întreb dacă știe cineva, dacă odată cu actualizarea la One UI 6.1, Samsung Galaxy S21 Ultra va primi generarea de imagini de fundal făcută de AI?
15 Răspunsuri
ElfStone
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Salut,

Slabe sanse sa ajung functia pe seria S21. Nu sunt informatii oficiale pe nicaieri, dar din ce se vorbeste online, seria S23 va primi multe din functii o data cu 6.1. Mai ajung cateva si pe seria S22 (dar probabil foarte putine)... de seria S21 nu se aude nimic.
Nu mi-as face prea mari sperante daca as fi in locul tau.

DragosGabrielD
Pathfinder
Opțiuni
Bine, mulțumesc de raspuns, dar ma gândeam ca poate o sa primească ca nu cred ca ar avea nevoie de prea multe resurse, ca restul functiilor AI de pe seria S24
ElfStone
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Ramane de vazut ce functii va primi.. deocamdata nu stim nimic.

DragosGabrielD
Pathfinder
Opțiuni
Da, o sa vedem când o sa apara actualizarea acum
0 Aprecieri
coco79
Legend
Opțiuni
Nu se știe încă,și prima seria va fii S23
0 Aprecieri
DragosGabrielD
Pathfinder
Opțiuni
Bine, mulțumesc de raspuns
0 Aprecieri
Chriss71
Journeyman
Opțiuni
I have a s22 and a s23 ultra and with the last 6.0 update to my s22 5g the battery life has been roaring inside ..I-m not sure if is the same phone I bought but with the s23 ultra the opposite happened the battery life became a wingless butterfly...I am sure after 6 7 months the updste that downgraded s23 ultra and had downgraded my trust in Samsung as my favorite company. Is not my favorite anymore and I am sad. after I saw what have they do to their "premium" buyers, just to overhype a s24 ultra..throwing the rest of us who don't want to upgrade every ear to the recicle bin in standby for some trash upgrades that maybe will give us back the premium quality that we've paid for.
0 Aprecieri
Chriss71
Journeyman
Opțiuni
so when I will get the 6.1 on my s23 ultra, my s23 ultra will stop to act like a rubbish clone ?
0 Aprecieri
TanakaSenshin
Pathfinder
Opțiuni
Ești ambițios!!! :))
0 Aprecieri
david240
Big Cheese
Opțiuni
When you move to the UK forum or learn romanian
0 Aprecieri
EmilianN
Community Manager
Opțiuni

Hei, @Chriss71 , te afli pe pagina Samsung Community România, limba oficială aici este româna. Pentru limba engleză te poți adresa comunității din UK sau Statele Unite.

Obytuary
Pioneer
Opțiuni
După câte am înțeles doar modelele de la S 22 în sus vor primi update cu funcționalitățile noi AI
0 Aprecieri
DragosGabrielD
Pathfinder
Opțiuni
Am înțeles, multumesc de ajutor
0 Aprecieri
Soso82
Journeyman
Opțiuni
Luna aceasta se pare ca primeste si S21 actualizare la UI 6.1
0 Aprecieri
DragosGabrielD
Pathfinder
Opțiuni
Atunci este bine
0 Aprecieri